Latvijas komersanti aicināti pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai 2012”

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” notiek jau astoto gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē, informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti kategorijās: “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, “Importa aizstājējprodukts”, “Inovatīvākais produkts”, “Rūpnieciskais dizains” un “Eksporta čempions”.

Piedaloties konkursā uzņēmums var iegūt: naudas balvu darījuma brauciena apmaksai, reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, iespēju izmantot konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2012” laureāta zīmi. Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā. Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2012. gada 19. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir šī gada 4.oktobris.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *