Uzņēmējus aicina pieteikties izstādei – forumam “Mežs un Koks 2013”

Starptautiskās mežsaimniecības un koksnes produktu izstādes-foruma “Mežs un Koks” rīkotāji aicina uzņēmējus sākt pieteikt dalību nākamajai – 2013. gada 12.-14. aprīlī – gaidāmajai izstādei.

Iepriekšējā izstāde pulcēja vairāk nekā 18 000 apmeklētāju un 114 dalībniekus no 20 pasaules valstīm, kas rīkotājiem vieš cerības, ka, salīdzinot ar iepriekšējo izstādi, apmeklētāju un dalībnieku skaits pieaugs. Apmeklētāju sastāvs ir visdažādākais, sākot ar mežu īpašniekiem, mežizstrādes uzņēmumu vadītājiem, speciālistiem un beidzot ar vienkāršiem interesentiem. Šo gadu laikā starptautiskā mežrūpniecības un koksnes produktu izstāde-forums “Mežs un Koks” ir kļuvusi par notikumu Baltijas valstīs.

Bizness prasa daudz uzticības un uzticēšanos, kas tiek balstīta uz savstarpējiem kontaktiem. Un tieši izstādes sniedz iespēju veidot kontaktus un attīstīt attiecības ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Tāpat piedalīšanās izstādē uzņēmumam sniedz iespēju pozicionēt sevi kā vienu no nozares līderiem un prezentēt savus produktus un pakalpojumus vienlaikus ļoti plašam apmeklētāju lokam.

Pēc Latvijas Zemkopības ministrijas datiem, 2011.gadā Latvijā, meža nozares gala produktu vērtība pārsniedza 1,4 miljardus latu, no tiem eksports veidoja 1,18 miljardus latu. Nozarei ir ievērojams izaugsmes potenciāls, kuru var nodrošināt tikai ar jaunu investīciju un tehnoloģiju piesaisti. Tieši izstādē, vienkopus, var iepazīties ar pašlaik pieejamo tehnikas, aprīkojuma un servisa piedāvājumu. Trīs dienu ilgais pasākums sniegs iespēju ne tikai nodibināt tiešus kontaktus ar vēlamajiem partneriem un patērētājiem, bet arī iespēju iegūt pieeju nozīmīgākajiem noieta tirgiem kopējā Baltijas, Eiropas un pasaules tirgū nozarē.

 

Detalizētāka informācija: www.bt1.lv/mk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *