AS “Latvijas valsts meži” izsludina stipendiju konkursu

Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā, AS „Latvijas valsts meži” (LVM) arī šogad izsludina stipendiju konkursu. Jaunas stipendijas tiks piešķirtas meža ekoloģijas, vides komunikācijas un izglītības jomā, kā arī īpašas stipendijas varēs iegūt Ogres Valsts tehnikuma izcilākie audzēkņi.

LVM stipendijām var pieteikties augstskolas (bakalaura un maģistra programmu) studenti, kuri apgūst mežzinātni, meža ekoloģiju, vides komunikāciju un izglītību, meža selekciju un audu kultūru, meža apsaimniekošanas plānošanu, mežistrādes vadību, meža infrastruktūru, ģeoloģiju, koksnes ķīmijas pārstrādi, ģeogrāfiskās informācijas sistēmas un loģistikas pārvaldību. Tā ir iespēja paaugstināt  studējošo un audzēkņu motivāciju savu prasmju un iemaņu attīstīšanai. Tāpat konkurss ir atvērts 2. kursa Ogres Valsts tehnikuma izcilākajiem audzēkņiem, kas mācās, lai kļūtu par mežsaimniecības tehniķiem, meža mašīnu operatoriem un meža mašīnu mehāniķiem. 1. kursa audzēkņiem tiek piešķirtas veicināšanas stipendijas, kuras tiek izmaksātas mācību gada 2. semestrī.

Dokumentus lūgums sūtīt līdz 2012. gada 28. septembrim uz e-pastu stipendija@lvm.lv (augstskolu studentiem), stipendijaOVT@lvm.lv (OVT audzēkņiem) ar norādi, kādai specializācijai tie tiek sūtīti. Uzziņas pa tālruni 67611764.

Nākamajam atlases posmam tiks virzīti tikai nolikumā noteiktā kārtībā sagatavoti un iesniegti dokumenti.  Pēc pieteikumu izskatīšanas pretendenti tiks aicināti uz īsu sarunu, kurā tiks lūgti izklāstīt savu nākotnes redzējumu par studijām augstskolā un turpmākajiem plāniem.

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *