Tapusi mājaslapa un interaktīvā e-karte par projektiem izglītībā un zinātnē

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir izstrādājusi unikālu un pagaidām Latvijā vienīgo e-karti, kurā vienkopus ir aplūkojami visi projekti izglītībā un zinātnē struktūrfondu 2007.-2013. gada plānošanas periodā. Detalizēta informācija par katru no vairāk nekā 700 VIAA administrētajiem projektiem ir skatāma reģionu, novadu un iestāžu – finansējuma saņēmēju – šķērsgriezumā.

Patlaban par katru projektu ir publicēta vispārīga informācija, mērķi un piešķirtais finansējuma apjoms, daļai projektu – arī plašāki pieredzes apraksti un foto galerija. E-karte ir savietota ar VIAA iekšējo projektu informācijas sistēmu, rezultātā visi dati tiek automātiski aktualizēti reizi nedēļā, nodrošinot vienmēr aktuālāko informāciju par projektu skaitu, finansējumu, īstenojamajām aktivitātēm un citu.

Informācija e-kartē tiks pastāvīgi papildināta, jo vēl šajā struktūrfondu plānošanas periodā ir paredzēts noslēgt vienošanās/līgumus par vairāku jaunu projektu īstenošanu. Plānots, ka pēc neilga laika informācijas aktualizēšanā VIAA iesaistīs arī pašus projektu īstenotājus, kuri ar īpašām parolēm e-kartē varēs ievietot aktuālāko informāciju par projekta īstenošanas gaitu, veiksmēm un neveiksmēm, tādējādi daloties pieredzē ar citiem jau esošajiem vai potenciālajiem projektu īstenotājiem.

Līdz ar e-karti ir izveidota arī jauna VIAA struktūrfondu interneta vietne, kas darbojas no 19. jūnija adresē: http://sf.viaa.gov.lv/lat/. Jaunajā mājas lapā ir ievietota tikai ar ES struktūrfondu izglītībā un zinātnē administrēšanu un rezultātiem saistītā informācija, atdalot to no pārējām VIAA pārziņā esošajām valsts un ārvalstu programmām un finanšu instrumentiem. Tādējādi informācijas atlase padarīta ātrāka un ērtāka ikvienam interesentam.

 

Avots:sf.viaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *