Vēl var pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina uzņēmējus nevilcināties un izmantot iespēju pieteikties finansējumam ražošanas ēku energoefektivitātes uzlabošanai. Projektu iesniegumus var iesniegt līdz šā gada 1.oktobrim.

Finansiāls atbalsts ir pieejams Latvijā reģistrētiem komersantiem, kuri iecerējuši veikt pāreju no dabai nedraudzīgām fosilo energoresursu tehnoloģijām uz atjaunojamo energoavotu izmantojošām tehnoloģijām, kā, piemēram, saules kolektoriem, biomasu izmantojošajām katlu iekārtām un koģenerācijas stacijām. Tāpat plānots atbalstīt ēku energoefektivitāti paaugstinošus rekonstrukcijas vai vienkāršotās renovācijas darbus, iekārtu un sistēmu uzstādīšanu siltuma otrreizējai izmantošanai, kā arī energoefektīva apgaismojuma un elektroapgādes vadības un kontroles sistēmu uzstādīšanu.

Iespēju pretendēt un saņemt līdzfinansējumu – maksimāli 350 000 latu apmērā vienam projektam – sniedz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk – KPFI) konkurss „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai”. Pirmās kārtas ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir 3 164 617 latu. Apstiprinātie projekti būs jāīsteno līdz 2013.gada 30.aprīlim.

Komersanti projektu iesniegumus aicināti iesniegt personīgi darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00 vai nosūtīt ierakstītā vēstulē pa pastu: VARAM, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā uz e-pastu: razosana_kpfi@varam.gov.lv.

Konkursa nolikums un vadlīnijas pieejamas VARAM mājaslapā.

 

Avots:www.varam.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *