Meža nozares pārstāvji aicināti uz konferenci par vācu tehnoloģijām

2012.gada 9.oktobrī plkst. 9:00 – 16:00 viesnīcā Radisson Blu RĪDZENE Hotel, Rīgā notiks konference kokapstrādes un mežsaimniecības nozares pārstāvjiem “Vācu tehnoloģijas kokapstrādē un mežsaimniecībā Baltijas valstīs”.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Pasākumā uzstāsies nozares eksperti no Latvijas un Vācijas, kā arī vācu kokapstrādes iekārtu un tehnoloģiju ražotāji. Piedalīties aicināti nozares uzņēmumi, eksperti, institūcijas, kā arī interesenti no visām Baltijas valstīm. Konference notiks angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu un vācu valodās.

Ar uzrunu konferencē uzstāsies Vācijas Federatīvās Republikas vēstniece Latvijā Andrea Wiktorin un LR Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols. Par Latvijas Kokapstrādes potenciālu un nākotnes tendencēm stāstīs Kristaps Klauss (Latvijas Kokrūpniecības federācija), par  privāto mežsaimniecību Latvijā – Arnis Muižnieks (Latvijas mežu īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācija), savukārt par pieejamajiem finanšu instrumentiem jaunu tehnoloģiju ieviešanā kokapstrādes un mežsaimniecības nozarēs – Igors Korotkevičs (SIA “Demarsch”).

Pēcpusdienā ar produktu un piedāvājumu prezentācijām uzstāsies pārstāvji no Vācijas uzņēmumiem: “ALFHA GmbH & Co”(automatizētās un informācijas tehnoloģiju sistēmas kokapstrādes nozarē), “Bilz Werkzeugfabrik GmbH & Co” (kokzāģētavu iekārtu ražotājs), “Esterer WD GmbH” (kokzāģētavu iekārtu ražotājs), “Maxxtec AG” (koksnes atlikumu dedzināšanas iekārtu ražotājs) un “SERRA Maschinenbau GmbH” (stacionāru un pārvietojamu lentzāģmašīnu ražotājs).

Trešdien, 10. oktobrī vācu iekārtu ražotājiem tiks organizētas individuālas tikšanās ar Latvijas uzņēmumu pārstāvjiem, kuri ieinteresēti sadarbībā. Projektā piedalās pieci vācu iekārtu ražotāji, ar kuru darbības profiliem un sadarbības vēlmēm var iepazīties interneta mājas lapā: http://www.ahk-balt.org/lv/projekti/vacu-tehnologijas-kokapstradei/.

 

Avots: Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā

KONFERENCES PROGRAMMA

PIETEIKUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *