Zāģmateriālu eksportētāja “Lameko Impex” apgrozījums pērn audzis par 13%

Zāģmateriālu pārstrādes uzņēmuma SIA “Lameko Impex” apgrozījums pērn audzis par 13%, sasniedzot 9,73 miljonus latu salīdzinājumā ar 8,59 miljoniem latu pirms gada, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt uzņēmuma peļņa samazinājusies par 55% – no 239 025 latiem 2010.gadā līdz 107 466 latiem 2011.gadā.

Kā norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā, no kopējā apgrozījuma 97% bija zāģmateriāli un to izstrādājumi, bet 3% – apdares materiāli. 2011.gadā sabiedrība iepirka zāģmateriālus no 24 uzņēmumiem un kopumā pārdeva 62,000 kubikmetrus koksnes, kas ir 9% pieaugums salīdzinājumā ar 2010.gadu. Lielākais kokmateriālu piegādātājs joprojām ir sabiedrības meitas uzņēmums SIA “Smiltene Impex”. Tāpat ziņojumā norādīts, ka “Lameko Impex” šogad turpina iekarot Tuvo Austrumu un Austrumāzijas tirgus, nostiprinoties tajos ar augstvērtīgiem un kvalitatīviem produktiem, kas ievērojami nostiprina uzņēmuma pozīcijas konkurences apstākļos. Arī 2012.gadā uzņēmums turpina līmju, laku, krāsu un abrazīvo materiālu izplatīšanu, ievērojot stingru krājumu un debitoru uzraudzību.

“Lameko Impex” darbības virzieni ir zāģmateriālu un tālākās pārstrādes produktu eksports, kā arī laku, līmju un abrazīvo materiālu imports un vairumtirdzniecība. “Lameko Impex” vienīgais īpašnieks ir Vācijas kompānija “Baltika Holzindustrie GmbH”.

 

Avots:www.ziemellatvija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *