Pārskats par uzņēmumiem, kas rada 95% no visu Latvijas komersantu apgrozījuma

Klajā nācis “Latvijas Biznesa gada pārskats” – uzņēmuma “firmas.lv” sadarbībā ar ziņu aģentūru LETA veidots unikāls izdevums, kurā drukātā veidā apkopota informācija par uzņēmumiem, kas rada 95% no visu Latvijas uzņēmumu apgrozījuma.

Izdevuma mērķis ir izcelt un parādīt uzņēmumus, kas nodrošina Latvijas ekonomisko stabilitāti un pamatu. Pārskatā apkopota informācija no uzņēmēju iesniegtajiem 2011.gada pārskatiem. Kopumā grāmatas drukātajā un interneta versijā tiks publicēta informācija nozaru dalījumā par uzņēmumiem, kuru gada apgrozījums ir lielāks par 100 000 latu. Šādu uzņēmumu Latvijā ir virs 20 000, un kopējais šo uzņēmumu apgrozījums 2011.gadā bija virs 30 miljardiem latu, kas savukārt veido 95% no visa 2011.gada pārskatos uzrādītā apgrozījuma.

“Latvijas Biznesa gada pārskatā” iekļauti detalizēti nozaru uzņēmumu topi, kas sadalīti pa 17 industrijām, 63 virsnozarēm un 472 nozarēm, veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats. Grāmatas tirāža būs 20 000 eksemplāru, tā tiks izplatīta “firmas.lv” klientiem, lielākajiem uzņēmumiem, nozaru līderiem, nozaru asociācijām, valsts iestādēm un citiem.

Saistībā ar šī apjomīgā pētījuma iznākšanu 21.novembrī tiks rīkota konference “Latvijas biznesa gada pārskats – kas sagaida biznesu?” – azimutu biznesa attīstībai 2013.gadā. Tajā iecerēts pievērsties divām tēmām, kas patlaban visvairāk uztrauc uzņēmējus: darbaspēka un finansējuma pieejamība.

 

Raksts:”Iznācis “Latvijas Biznesa gada pārskats” par uzņēmumiem, kas rada 95% no visu Latvijas komersantu apgrozījuma”, Biznesa portāls „Nozare.lv”, 07.11.2012

Avots:www.nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *