“Dendrolight Latvija” atzīst par vienu no labākajām inovācijām Baltijā

Gadskārtējās Baltijas Asamblejas sanāksmes laikā, kas norisinājās no 8.-10. novembrim Viļņā, SIA “Dendrolight Latvija” saņēma starptautisku atzinību inovāciju jomā. Šogad Baltijas Inovāciju balva tika pasniegta Lietuvas farmācijas nozares uzņēmumam “Aconitum UAB”, savukārt “Defendec Ltd.” (Igaunija) un “Dendrolight Latvija” (Latvija) ieguva starptautisko atzinību inovāciju jomā un diplomus par 2. un 3. vietu.

Baltijas Asambleja ir starptautiska organizācija, kas ir izveidota, lai veicinātu sadarbību starp Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Republiku parlamentiem. Tā katru gadu piešķir balvas literatūrā, mākslā un zinātnē, bet, sākot ar 2011.gadu, Baltijas Asambleja sadarbībā ar Baltijas Zinātnes Tehnoloģisko parku un Inovācijas centra asociāciju, ir iedibinājusi arī ceturto nomināciju – Baltijas inovācijas balvu (BIB), kas tiek piešķirta Baltijas valstu inovatīvākajam uzņēmumam.

Jau ziņots, ka 2012.gada janvārī “Dendrolight Latvija” izstādē “Elementi” ieguva 2.vietu nominācijā Veiksmīgākais Kurzemes rūpnieciskais dizains. Savukārt septembrī kopā ar sadarbības partneriem starptautiskajā mēbeļu izstādē Polijā “MTM Furniture Fair Ostróda” iegūta 3.vieta nominācijā Labākā mārketinga ideja. Gada laikā uzņēmums ir piedalījies vairāk nekā 17 starptautiskās izstādēs. Arī šonedēļ no 14. – 16.novembrim kopā ar uzņēmuma “Arbo” ražoto koka logu un durvju produkciju tiks prezentēts šūnmateriāls Japānas lielākajā būvniecības un interjera dizaina izstādē “Japan Home & Building Show 2012”.

DendroLight® ir tehnoloģiska ražošanas procesa rezultātā iegūts masīvkoka šūnmateriāls, kas veidots, salīmējot kopā egles, priedes vai apses profilus perpendikulāri vairākos slāņos. Produkti saglabā savu struktūru, tie nedeformējas, neliecas, ir izturīgi pret dažādiem faktoriem, uzrāda labas tehniskās īpašības un ir par 40 % vieglāki nekā masīvkoka izstrādājumi. “Dendrolight Latvija” piedāvā plašu produktu klāstu – šūnmateriālu, 3-kāršo plati ar MDF (HDF), saplākšņa, masīvkoka virskārtām, durvju plati un būvniecības bloku.

 

Raksts:”Dendrolight Latvija atzīst par vienu no labākajām inovācijām Baltijā”, laikraksts “Dienas Bizness”, publ.12.11.2012.

Avots: www.db.lv

http://dendrolight.lv/lv/produkti/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *