“Arbo” piedalās lielākajā būvniecības un interjera dizaina izstāde Japānā

Ventspils kokrūpniecības uzņēmums SIA ARBO savu produkciju – koka logus un durvis – šoruden devās prezentēt uz Japānu. Jau septembra beigās koka logi un durvis tika nosūtīti uz Japānu, lai tie laicīgi nokļūtu galamērķī un tiktu izlikti apskatē Tokijā notiekošajā izstādē „Japānas mājokļa & būvniecības izstāde 2012″ (Japan Home & Building Show 2012).

„Japānas mājokļa & būvniecības izstāde 2012″ 14.-16.novembrī Tokijā notiek jau 34. reizi un tā ir lielākā būvniecības un interjera dizaina izstāde Japānā. SIA ARBO tajā pārstāvēs Tirdzniecības direktors Edmunds Domkins, kurš Japānā pavadīs nedēļu.

Plānotas daudzas tikšanās gan ar Japānas būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem, gan arhitektiem, kā arī ar kokrūpniecības nozares pārstāvjiem, kas augstu vērtē koka dabīgumu un dizainu. Tā kā japāņi ļoti augstu vērtē gan savu laiku, gan citu, visa nedēļa saplānota pa minūtēm, stāsta Edmunds Domkins.

Bīdāmo koka durvju eksportu uz Japānu SIA ARBO uzsāka šogad. Pirmais jūras konteiners ar koka durvīm jau nosūtīts oktobrī, otrais pasūtījums tiks izpildīts novembra beigās, divreiz lielākā apjomā.

SIA ARBO ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kas darbojas kopš 1991. gada. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir koka logu, durvju, bīdāmo un citu koka, stikloto konstrukciju izgatavošana, popularizējot ekoloģiski tīru materiālu izmantošanu būvniecībā.

 

Raksts:”ARBO piedalās izstādē Japānā”, SIA „Arbo”, publ. 14.11.2012

Avots:http://www.arbo.lv/site/102938

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *