Ķīnas uzņēmējdarbības forums Rīgā pulcēs ap 400 pasaules biznesa līderus

Starptautiskais Ķīnas uzņēmējdarbības forums, kas tiek organizēts katru gadu citā pasaules valstī, šogad laika posmā no 25. – 26.novembrim notiks Rīgā. Forums pulcēs ap 400 pasaules biznesa līderus – Ķīnas uzņēmējus un to ārvalstu sadarbības partnerus, t.sk. aptuveni 100 Latvijas lielāko uzņēmumu vadītājus. Ķīna ir nozīmīgs Latvijas partneris ar ievērojamu sadarbības potenciālu dažādās jomās. Latvijas līdzdalība šai forumā būs apliecinājums Latvijas sasniegumiem, veicinās valsts atpazīstamību, kā arī radīs iespēju Latvijas uzņēmējiem nepastarpināti veidot kontaktus ar Ķīnas un citu valstu uzņēmējiem. Šāda foruma norise Rīgā ļaus popularizēt Latviju un iepazīstināt ar tās uzņēmējdarbības vidi ievērojamu skaitu vadošo uzņēmēju un amatpersonu no visas pasaules.

Foruma laikā notiks diskusijas gan par Ķīnas lomu pasaules ekonomikā, tās stratēģiskajiem mērķiem un faktoriem, kas ļāvuši Ķīnai kļūt par vienu no straujāk augošām ekonomikām pasaulē, gan par Latvijas uzņēmējdarbības un investīciju vidi, kā arī par investīciju iespējām Latvijā inovatīvās tehnoloģijās, „zaļās enerģijas” projektos, finanšu pakalpojumu sektorā un citās jomās. Ministru prezidents piedalīsies vienā no būtiskākajiem foruma paneļiem „Ķīna un Pasaules Ekonomikas perspektīva”, kurā eksperti diskutēs par ekonomiku izaugsmes perspektīvām 2013. gadā un Ķīnas ietekmi uz globālo izaugsmi.

Latvijai nozīmīga būs foruma sesija „Investīciju iespējas Latvijā”, kuru vadīs ekonomikas ministrs D.Pavļuts. Sesijas laikā, kura notiks 26.novembrī plkst.10.30, D.Pavļuts sniegs prezentāciju par situāciju Latvijas ekonomikā, attīstības perspektīvām un investīciju iespējām, bet pēc tam notiks ekspertu un uzņēmēju diskusija par to, kādas ir galvenās Latvijas priekšrocības investīciju piesaistē.

Ķīnas uzņēmējdarbības forums tiks pārraidīts Lattelecom TV, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājaslapas angļu valodas sadaļā.

 

Raksts:”26.novembrī Rīgā notiks Ķīnas uzņēmējdarbības forums, kas pulcēs 400 pasaules biznesa līderus”, Ekonomikas ministrija, publ. 22.11.2012.

Avots:www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *