Skrejriteņu DIP DAP ražotājs savus produktus varēs ražot masveidā

Kurzemes Biznesa inkubatora Kuldīgas filiāles SIA “MGS Factory”, kas ražo bērnu koka skrejriteņus, piesaistījis finansējumu darbības paplašināšanai. Apstiprināts uzņēmuma iesniegtais projekts Lauku atbalsta dienesta programmā Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai. Projekts paredz iegādāties jaunas un modernas iekārtas uzņēmumu produktu ražošanas apjoma palielināšanai.

«Šajā projektā startējām ar mērķi iegūt finanšu līdzekļus automatizēta CNC koka darbagalda iegādei, kas ļaus nodrošināt gan esošo, gan jaunu produktu masveida ražošanu,» stāsta uzņēmuma īpašnieks Mareks Gipters.

Šobrīd uzņēmums mēnesī vidēji izgatavo 50 skrejriteņus, taču ražošanas līnijas modernizācija ļaus nodrošināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc DIP DAP skrejriteņiem gan Latvijā, gan ārvalstu tirgos, jo ar esošām iekārtām uzņēmums jau šobrīd ir sasniedzis maksimālo ražošanas jaudu. Jaunu iekārtu iegāde nodrošinās vēl augstāku produktu kvalitāti, kā arī taupīs laika resursus, līdz ar to gaidāms arī izmaksu samazinājums uz vienu produkcijas vienību.

Noliktavās jau atrodas jaunais “MGS Factory” izstrādātais produkts – koka saliekamās rotaļu mājas, kas pārdošanā tiks laistas tuvākajās dienās. Pašlaik uzņēmums aktīvi strādā arī pie pedāļmašīnas prototipa izstrādes, kas veikala plauktos būs pieejama pavasarī.

Ieviešot apstiprināto projektu, “MGS Factory” produktu ražošana tiks paplašināta tiktāl, lai nodarbinātu papildus trīs darbiniekus.

 

Raksts:”Skrejriteņu DIP DAP ražotājs savus produktus varēs ražot masveidā”, laikraksts “Dienas Bizness”, publ. 29.11.2012.

Avots:www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *