Mikro, mazos un vidējos uzņēmumus aicina pieteikties attīstības programmai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) uzsāk atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātē „Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma”. Aktivitātes mērķis ir veicināt mikro, mazo un vidējo komersantu inovāciju, jaunu produktu vai tehnoloģiju attīstību, tehnoloģiju pārnesi un konkurētspējas stiprināšanu.

Kopējais aktivitātē pieejamais Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 2 000 000 latu. Atbalsta apjoms vienam finansējuma saņēmējam ir 10 000 latu, finansējuma intensitāte – 60%. Projektu iesniegumu pieņemšana norisināsies no 3.decembra līdz brīdim, kad finansējums būs beidzies.

Projekta iesniedzējs var iesniegt neierobežotu projektu iesniegumu skaitu, kopā nepārsniedzot 10 000 latu. Katru nākamo projekta iesniegumu var iesniegt pēc tam, kad ir pabeigts iepriekšējais apstiprinātais projekts vai pieņemts lēmums par iepriekšēja projekta iesnieguma noraidīšanu.

2012.gada 6.decembrī plkst. 10:00 LIAA (Pērses ielā 2, Rīgā) 2.stāva zālē notiks bezmaksas seminārs “Kā sagatavot projektu programmā “Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma””. Seminārā apmeklētāji tiks informēti par programmas pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem. Būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas.

 

Raksts:”3.decembrī LIAA uzsāk projektu pieņemšanu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programmā”, Ekonomikas ministrija, publ. 30.11.2012

Avots:www.em.gov.lv

AKTIVITĀTES APRAKSTS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *