Noskaidros eksportspējīgākos un inovatīvākos uzņēmumus Latvijā

Š.g. 19.decembrī plkst. 16.00 kinoteātrī „Kino Citadele” norisināsies konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2012″ svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti Latvijas veiksmīgākie uzņēmumi.

Konkursu „Eksporta un inovācijas balva” jau astoto gadu pēc kārtas rīko Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Šo gadu laikā pasākums ir kļuvis par nozīmīgāko un prestižāko uzņēmējdarbībai veltīto konkursu Latvijā. Tā mērķis gadu no gada ir bijis godināt Latvijas eksportspējīgākos uzņēmumus, kas sniedz neatsveramu pienesumu tautsaimniecības attīstībā.

Šogad konkursā kopumā tika iesniegti 114 uzņēmumu pieteikumi, no kuriem kompetenta žūrijas komisija atlasīja un konkursa otrajā kārtā virzīja 27 komersantus. Balvas tiks dalītas sešās kategorijās – „Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, „Importa aizstājējprodukts”, „Inovatīvākais produkts”, „Rūpnieciskais dizains”. Titulu „Eksporta čempions” Latvijas lielākajam eksportētājam piešķir žūrijas komisija, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

„Pēc iepazīšanās ar „Eksporta un inovācijas balvas” pretendentiem ar prieku secināju, ka mūsu uzņēmēji globālās konkurences apstākļos ir izvēlējušies konkurēt nevis ar zemāko cenu, bet ar ļoti augstas pievienotās vērtības produktiem. Priecē arī fakts, ka šogad uzņēmēji bija daudz nopietnāk gatavojušies un domājuši par prezentācijām, kas nozīmē, ka konkurss ir kļuvis par prestižu notikumu Latvijas biznesa vidē,” ar saviem iespaidiem par šī gada konkursa dalībniekiem dalās Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra vadītāja Ingūna Gulbe.

 

Raksts: “Noskaidros eksportspējīgākos un inovatīvākos uzņēmumus Latvijā”, Ekonomikas ministrija, 17.12.2012.

Avots: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *