Koka māju ražotājus aicina uz semināru par biznesa iespējām Francijā un Lielbritānijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Koka būvniecības klasteris 22. janvārī LIAA konferenču zālē, Pērses ielā 2, organizē bezmaksas semināru “Koka māju ražotāju biznesa iespējas Francijas un Lielbritānijas tirgos”.

Semināra mērķis ir sniegt Latvijas koka māju ražotājiem ieskatu Francijas tirgū, kā arī iepazīstināt ar Lielbritānijas tirgu un informēt par LIAA plānotajām aktivitātēm, kas var palīdzēt uzņēmumiem ieiet Lielbritānijas tirgū.

Semināra lektori:

  • Džeims Svīts (James Sweet) – līdzīpašnieks un komercdirektors uzņēmumā C4Ci Ltd., kas sniedz konsultācijas būvniecības inovāciju jomā, meklējot labākos risinājumus, kas ir ilgtspējīgi, izmaksu efektīvi, samazinot enerģijas patēriņu.
  • Kreigs Stračans (Craig Strachan) – attīstības direktors uzņēmumā Sylva Group Ltd., kas piedāvā dizaina un būvniecības risinājumus, lai uzceltu skaistas mājas, kas atbilst šodienas un nākotnes prasībām attiecībā uz energoefektivitāti un CO2 izmešiem.
  • Dainis Dauksta – konsultants organizācijās “Building Research Establishment” un “Woodknowledge Wales”.
  • Jānis Trēziņš – SIA “Dores Fabrika” pārstāvis.

Semināra mērķa grupa ir Latvijas koka māju un to elementu ražotāji, kā arī konsultāciju uzņēmumi, kuri atbalsta eksporta aktivitātes šajā nozarē.

Pieteikšanās dalībai seminārā – līdz 21. janvāra plkst. 12.00, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

 

Raksts: “Bezmaksas seminārs “Koka māju ražotāju biznesa iespējas Francijas un Lielbritānijas tirgos””, LIAA, skatīts 11.01.2013.

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *