Piesaistot vietējos ražotājus, lidostā atklāts pasaku mežs bērniem

Starptautiskās lidostas «Rīga» B termināļa izlidošanas zonā atklāts bērnu laukums, kas veidots kā pasaku mežs. Jaunā bērnu laukuma idejas autors ir vides reklāmas uzņēmums «JCDecaux», kas 2012.gada 1.aprīlī lidostā «Rīga» aizsāka reklāmas vides apsaimniekošanu, un kopš tā laika lidostas ierastā vide ir būtiski mainījusies.

«Mēs esam gandarīti par tik radošu sadarbības partneri, kas spēj radīt tādu bērnu laukuma ideju, kurā mazie pasažieri var ne tikai kavēt laiku pirms lidojuma, bet arī izglītoties, lasot dažādas Latvijā izdotas grāmatas, kā arī veicināt fantāziju, iesaistoties pasaku meža atrakcijās,» secināja VAS «Starptautiskā lidostas «Rīga»» valdes locekle Ilona Līce.

«Kopā ar SIA «Sagraffitto» dizaineriem Laumu un Jāni Rubīniem tika uzburta ideja par pasaku mežu. Piesaistot Latvijas ražotāju – SIA «Anna Barons» -, kas izgatavoja bērnu laukuma galveno konstrukciju un detaļas, izdevniecību SIA «Apgāds Jumava», kas piegādāja bērnu grāmatas, un SIA «Varis Toys», kas dalījās ar savām Latvijā ražotajām koka rotaļlietām un konstruktoriem, ka arī SIA «LGK Atrakcijas», šī ideja pārtapa realitātē,» uzsvēra  Jeļena Brokāne.

 

Raksts: “Lidostā «Rīga» atklāts pasaku mežs bērniem”, VAS «Starptautiskā lidosta «Rīga»», publ. 10.01.2013.

Avots: www.riga-airport.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *