Uzsāks projektu iesniegumu pieņemšanu meža infrastruktūras uzlabošanai

Lauku atbalsta dienests ir izsludinājis atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumam “Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu” saskaņā ar Ministru kabineta 2008.gada 23.septembra noteikumiem Nr.792 “Valsts un Eiropas Savienības piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība pasākuma “Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu” īstenošanai”.

Pasākuma mērķis ir uzlabot infrastruktūru, kas attiecas uz lauksaimniecības attīstību, meža ražības paaugstināšanu, audzes veselības un kokmateriālu kvalitātes uzlabošanu, kā arī lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanu.

Ceturtās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2013.gada 8.februāra līdz 2013.gada 11.martam. Ceturtās kārtas pieejamais publiskais finansējums – 3 000 000 LVL latu. Kārtā projektu iesniegumu īstenošanas beigu datums ir astoņpadsmit mēneši no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

 

Raksts: “Paziņojums par projekta iesniegumu pieņemšanu ES ELFLA un LAP pasākumā “Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību pielāgošanu””, LAD, publ. 08.01.2013.

Avots: www.lad.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *