LLU studenti arī šogad aicināti pieteikties ikmēneša stipendijām

Latvijas Lauksaimniecības universitāte aicina studējošos līdz 15.februārim pieteikties “Konekesko Latvija” stipendijām, ko ik mēnesi 50 latu apmērā piecu mēnešu garumā konkursa kārtībā piešķirs diviem pretendentiem, un Ulda Šalajeva stipendijai, kas 120 latu apmērā vienam stipendiātam tiks izmaksāta vienu studiju semestri.

Uz Konekesko stipendiju var pretendēt sekmīgi pilna laika pamatstudiju  1.-3.kursa studenti, kuri studē akadēmiskā bakalaura studiju programmā “Lauksaimniecības inženierzinātne“, profesionālajā bakalaura studiju programmā “Mašīnu projektēšana un ražošana” vai Mežinženieris, un vidēji svērtā atzīme pēdējā semestrī nav zemāka par 7 ballēm.

Savukārt Ulda Šalajeva stipendijai līdz 12. februārim var pieteikties studenti, kas studē pamatstudiju programmā: Būvniecība, Zemes ierīcība, Vide un ūdenssaimniecība, Lauksaimniecības inženierzinātne, Lauksaimniecības enerģētika, Mašīnu projektēšana un ražošana, Mežinženieris, Kokapstrāde, Pārtikas zinības, Pārtikas produktu tehnoloģija, Datorvadība un datorzinātne vai Programmēšana.

Papildus informācija LLU Attīstības fonda mājas lapā: www.attistibasfonds.llu.lv.

 

Avots: LLU Meža fakultāte

http://www.mf.llu.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *