Tuvojas ikgadējā starptautiskā granulu rūpniecības konference Austrijā

Eiropas ilgtspējīgas enerģijas dienu ietvaros 2013.gada 27.-28.februārī Velsā, Augšaustrijā, norisināsies starptautiskā granulu rūpniecības konference “European Pellet Conference 2013”, kas tiek uzskatīta par gada nozīmīgāko pasākumu kurināmo koksnes granulu ražošanas un izmantošanas jomā.

Ik gadu no visdažādākajām pasaules valstīm uz šo konferenci ierodas vairāk nekā 600 dalībnieku. Pasākuma laikā uzstāsies šīs jomas vadošie eksperti un politiķi, tiks sniegtas prezentācijas par jaunākajām tehnoloģijām, situāciju tirgos, inovācijām, ilgtspējīgu attīstību un dažādām bioenerģijas politikas stratēģijām. Tāpat konferences ietvaros notiks granulu patērētāju un ražotāju forums, diskusijas par inovācijām granulu rūpniecībā, iepazīšanās ar Eiropas un globālā granulu tirgus mārketinga pētījumiem, lietišķās tikšanās ar pasaules vadošajiem kurināmo koksnes granulu patērētājiem un ražotājiem, kā arī  vairāku Austrijas granulu un šķeldu rūpnīcu, siltumelektrostaciju un biomasas katlu māju apmeklējums.

Konferences laikā Velsā norisināsies arī enerģētikas izstāde „Energiesparmesse”, kur liels uzsvars likts tieši uz koksnes granulām. Šis ir vadošais pasākums atjaunojamās enerģētikas un energoefektivitātes jomā, ko apmeklē vairāk nekā 100 000 interesentu no visas pasaules un kur piedalās vairāk kā 100 uzņēmumu, kas pārstāv granulu ražošanas sektoru. Tādējādi šī ir lieliska vieta, kur atrast jaunus sadarbības partnerus un iepazīties ar jauninājumiem granulu ražošanas industrijā. Paralēli šim pasākumam Eiropas ilgtspējīgas enerģijas dienu ietvaros Velsā notiks arī tādi pasākumi kā “Energy Efficiency Watch”, “LED – innovative lighting solutions” un “European Nearly Zero Energy Buildings Conference”.

Gadu gaitā šī granulu konference piesaistījusi vairāk nekā 10 000 dalībnieku no vairāk kā 100 pasaules valstīm. Šogad pirmo reizi konferencē sinhronā tulkošana no angļu un vācu valodas notiks arī krievu valodā.

 

Raksts: “Европейская Пеллетная Конференция 2013”, ИАА “Инфобио”, skat. 21.01.2013.

Avots: http://infobio.ru/events/1585.html

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *