“BM TRADA Latvija” aicina uz semināru par jauno Eiropas Koksnes Regulu

Lai cīnītos pret kokmateriālu nelikumīgu starptautisko tirdzniecību, 2013.gada 3.martā stāsies spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) Nr.995/2010, nosakot pienākumus tirgus dalībniekiem, kas realizē kokmateriālus un koka izstrādājumus. Eiropas Koksnes Regula (EUTR) attieksies uz koksnes produktiem, kas ražoti ES dalībvalstīs vai ievesti no valstīm ārpus ES.

Šajā sakarā SIA “BM TRADA Latvija” 6.februārī Rīgā organizē semināru, kur klātesošie tiks iepazīstināti ar jauno prasību kopsavilkumu un koksnes produktiem, uz ko šīs prasības attiecas, ar  prasībām Operatoriem un Tirgotājiem, Regulas prasību izpildi un ietekmi uz Piegādes ķēdes shēmām (FSCâ/PEFC). Seminārā paredzēta arī iepazīšanās ar BM TRADA DDS standartu, praktiskais darbs ar piemēriem, kā arī tiks sniegtas atbildes uz iepriekš iesniegtajiem jautājumiem.

Februāra pirmajā pusē “BM TRADA Latvija” organizē arī piecu dienu apmācību kursu skuju koku zāģmateriālu šķirotājiem „Koka konstrukcijas, pēc stiprības vizuāli šķiroti skuju koku zāģmateriāli atbilstoši standartam BS 4978″. Apmācības notiks LLU Kokapstrādes katedras telpās, Jelgavā. Kursa noslēgumā sekmīgi nokārtota eksāmena rezultātā katram dalībniekam tiks izsniegts šķirotāja sertifikāts.

 

 

Lasīt vairāk: http://bmtrada.lv/apmacibas/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *