Ziemas sporta veidu cienītāji aicināti piedalīties meža biatlonā “MAILES 2013”

AS “Latvijas valsts meži” Vidusdaugavas mežsaimniecība sadarbībā ar Pļaviņu novada domi, SO “Meža sports” un PSK “SKANSTE” šā gada 9. februārī Pļaviņu novada Vietalvas pagasta slēpošanas stadionā “Mailes”  rīko meža biatalona sacensības.

Sacensībās gaidīts ikviens ar mežu saistīts cilvēks (meža īpašnieks, mednieks, meža nozarē strādājošs darbinieks, ģimenes loceklis, dabas vērotājs, pastaigu cienītājs utt.).

Rīkotā pasākuma mērķis ir piedāvāt iespēju gan meistarīgiem slēpotājiem, gan veselīga dzīvesveida piekritējiem draugu vai ģimenes lokā izjust ziemas gaisotni sportiskā sacensībā.

Biatlona dalībnieki bez šautenes brīvajā solī ar intervāla startu veic slēpošanas distanci. Vīrieši pēc pirmā un pēc otrā apļa iegriežas šautuvē un ikreiz šauj pa pieciem krītošiem mērķiem, pēc otrās šautuves noslēpo trešo apli un finišē. Sievietes pēc pirmā apļa iegriežas šautuvē un šauj pa pieciem krītošiem mērķiem, pēc šautuves noslēpo otro apli un finišē. Šaušana notiek stāvus bez atbalsta ar mazas enerģijas pneimatiskajiem ieročiem bez optiskās tēmēšanas ierīcēm apmēram no 8 – 9 metru attāluma. Distances aplis – apmēram 2,3 km. Bērnu slēpojumā piedalās bērni līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot), distance ­- stadiona aplis (bez šaušanas).

Rakstisko pieteikumu iesniegšanas termiņš – 08.02.2013.plkst.15.00. Piesakoties līdz šim datumam, dalības maksa sacensībās ir 1.00 Ls (bērniem līdz 10 gadu vecumam dalība ir bezmaksas).

Sacensību nolikums

 

Raksts: “Meža biatlons “MAILES 2013″”, AS “Latvijas valsts meži”, publ. 23.01.2013.

Avots: www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *