Arī šogad būs Kurzemē ražotu produktu izstāde “Elementi 2013”

Jau otro gadu, lai izceltu un spodrinātu Kurzemes vārdu, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar „IdeaHouse” aicina Kurzemes uzņēmumus pieteikties Kurzemē ražoto produktu izstādei „Elementi 2013″.

Tā ir unikāla iespēja Kurzemes uzņēmumiem divu nedēļu garumā veicināt savu atpazīstamību un sava produkta popularizēšanu gan dažādās Kurzemes pilsētās, kur tiks izvietotas oriģinālas plakātu ekspozīcijas, gan interneta vietnē www.kurzemerazo.lv.

Kampaņas laikā, kas norisināsies februāra beigās un marta sākumā, internetā varēs nobalsot par interesantāko, inovatīvāko, radošāko, skaistāko, garšīgāko, noderīgāko, praktiskāko un vienkārši vislabāko Kurzemē radīto produktu. Uzņēmums, kas kampaņas laikā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu, saņems arī pārsteiguma balvu. Iepazīties ar šā gada izstādes dalībniekiem un nobalsot par savu favorītu varēs arī Ventspilī, Talsos, Kuldīgā, Saldū un Liepājā tirdzniecības centros Rimi.

Atminoties pagājušā gada izstādi, organizatori ar patiesu prieku uzteic Kurzemnieku atsaucību un atbalstu izstādes darbu vērtēšanā un popularizēšanā. Lai gan izstāde notika tikai pirmo gadu, skatītāju aktivitāte bija ļoti liela – pavisam tika saņemtas 24 205 balsis gan no balsotājiem interneta vidē, gan uz vietas Ventspils, Liepājas un Kuldīgas tirdzniecības centros! Izstādē kopumā piedalījās 40 dažādi interesanti produkti, par kuriem divu nedēļu garumā norisinājās intensīva balsošana. Apkopojot rezultātus, tika noskaidrots, ka vislielāko skatītāju interesi un atbalstu – 2 791 balsis, ieguvis SIA „MWF” krēsliņš-rotaļlieta „Pally”. Atzinību par krēsliņa veiksmīgo dizainu SIA „MWF” saņēma arī no Ventspils pilsētas domes un Latvijas Dizaineru savienības. Savukārt Ventspils Augsto tehnoloģiju parks četriem uzņēmumiem, ieskaitot SIA „MWF”, sarūpēja balvu – atbalstu dalībai izstādē „Ražots Baltijā 2012.

Šobrīd daļa produktu apskatāmi Ventspilī, Kurzemes Democentrā, kas atrodas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā. Visi Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstādes „Elementi 2012″ produkti apkopoti arī īpašā brošūrā.

Visi Kurzemes uzņēmumi, kas ir gatavi dalīties savos sasniegumos, piedalīties izstādē un popularizēt savu produktu un izteikt par to interesi, aicināti sūtīt savus pieteikumus uz e-pastu madara.grinvalde@vatp.lv. Konkursa nolikums ir tapšanas stadijā, tāpēc pasākuma organizatori aicina sekot līdzi www.kurzemerazo.lv aktualitātēm.

PIETEIKUMA FORMA  izstādei pieejama šeit.

 

Avots: http://www.kurzemerazo.lv/produkti/2012

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *