“Daiļrade koks” koncentrēsies uz jaudu palielināšanu Tukuma rūpnīcā “Sāga”

Mēbeļu ražotājs un salona “Čiekurs” īpašnieks SIA “Daiļrade koks”, koncentrējoties uz jaudu palielināšanu pirms diviem gadiem iegādātajā Tukuma rūpnīcā “Sāga”, slēdzis ražotni Pļaviņās, kas bija viena no uzņēmuma četrām ražotnēm reģionos, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andris Jansons. Viņš uzsvēra, ka patlaban Pļaviņu filiālei tiek meklēti īrnieki vai pircēji ar nosacījumu, ka ražotnē tiks turpināta uzņēmējdarbība.

“Lai gan Pļaviņās bijām investējuši apmēram 100 000 latu, tomēr ilgtermiņa attīstības plānus mainīja lēmums iegādāties Tukuma rūpnīcu. Tās jaudas ir piecas reizes lielākas, turklāt rūpnīcas apgūšana prasīja lielas pūles. Līdz ar to pirms pusgada nolēmām Pļaviņu ceha jaudas “pārnest” uz Tukumu, lai kvalitatīvāk noslogotu šo ražotni. Pļaviņās tika ražotas galvenokārt mēbeles bērniem, kā arī mēbeles vannas istabām, šie segmenti pārcelti uz Tukumu,” sacīja Jansons.

Tāpat Jansons norādīja, ka pārējās uzņēmuma filiāles Vaiņodē, Viļakā un Valmierā turpina darbu, kā ierasts. Patlaban uzņēmumā kopumā nodarbināti apmēram 500 darbinieku.

Jau ziņots, ka SIA “Tukuma mēbeles”, kas 100% pieder “Daiļrade koks”, 2011.gada rudenī no AS “Swedbank” iegādājās rūpnīcu “Sāga” Tukumā, lai sāktu tajā ražot liekti līmētās mēbeles.

 

Raksts: “”Daiļrade koks” meklē īrniekus ražotnei Pļaviņās; koncentrē spēkus darbam Tukuma filiālē”, Nozare.lv, publ. 28.01.2013.

Avots: Biznesa portāls “Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *