“Latvijas Finieris” aicina skolēnus uz gadskārtējo konkursu “Zaļā klase”

AS “Latvijas Finieris” ir izsludinājusi gadskārtējo skolu jauniešu konkursu “Zaļā klase”. Šogad konkursā ir aicināti piedalīties skolēni no visas Latvijas, tāpat arī no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas uzņēmuma ražotnes.

Šā gada konkursa “Bērzs un tā kaimiņi dažādos gadalaikos” mērķis ir sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem veidot skolēnos priekšstatu par dabas sezonālo ritmu ietekmi uz augu valsti, vienlaicīgi veicinot skolēnos novērošanas prasmju attīstību.

Mājas darbi ir jāiesūta līdz 2013. gada 30. aprīlim, bet finālisti būs zināmi 10. maijā. Visi finālisti piedalīsies divu dienu konkursa noslēgumā kempingā „Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā šā gada 8. – 9. jūlijā.

Meža dienu ietvaros jau vairākus gadus pēc kārtas “Latvijas Finieris” rīko ar meža dzīvi saistītus konkursus skolēniem. Pasākumu mērķis ir rosināt interesi par meža nozari kopumā un veicināt izpratni par meža vērtību nozīmi, kas izpaužas viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā.

Konkursa nolikums ir publicēts “Latvijas Finiera” mājas lapā un portālā draugiem.lv.

 

Raksts: “”Latvijas Finieris” aicina skolēnus apciemot bērzus un tā kaimiņus”, AS “Latvijas Finieris”, publ. 31.01.2013.

Avots: www.finieris.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *