Seminārs par darba aizsardzību kokapstrādē un mežizstrādē

Pēc Darba inspekcijas operatīvās informācijas 2012.gadā kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozarē reģistrēti 153 nelaimes gadījumi, savukārt mežizstrādes nozarē – 24 nelaimes gadījumi. Ikgadējo preventīvo pārbaužu laikā secināts, ka darba vide kokapstrādes, mēbeļu ražošanas un mežizstrādes nozares uzņēmumos mēdz būtiski atšķirties. Ir uzņēmumi, kuros ir modernas tehnoloģijas un sakārtota darba aizsardzības sistēma, bet tāpat ir darba devēji, kas darbiniekiem nenodrošina veselībai un dzīvībai drošus darba apstākļus, ar viņiem neslēdzot arī rakstveida darba līgumus.

Nolūkā informēt par svarīgākajiem darba vides riska faktoriem kokapstrādes un mežizstrādes nozares uzņēmumos, iepazīstinot ar svarīgākajām problēmām, riska novērtējumu, risinājumiem un labo praksi, Darba drošības un vides veselības institūts (DDVVI) š.g. 10.aprīlī plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitātē organizē bezmaksas semināru „Darba vides riska faktori kokapstrādes un mežizstrādes nozares uzņēmumos”.

Pasākuma organizatori lūdz atsaukties uzņēmējus, kam ir vēlme semināra laikā iepazīstināt kolēģus ar savu institūciju labo praksi darba aizsardzības prasību nodrošināšanā. Tāpat lūgums iesūtīt arī interesējošos jautājumus, lai būtu iespējams savlaicīgi sagatavot uz tiem atbildes.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu auditorijā, lūgums semināram pieteikties, informējot par savu dalību pa tālruni 67409139 vai elektroniski sūtot pieteikuma informāciju uz e-pastu Laasma.ko@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, ieņemamo amatu, tālruņa numuru, e-pasta adresi.

Semināra norises vieta: Rīga, Dzirciema iela 16, Rīgas Stradiņa universitāte, C. korpuss, 1.auditorija.

 

Raksts: “Darba vides riska faktori kokapstrādes un mežizstrādes nozares uzņēmumos”, Rīgas Stradiņa universitāte, publ. 02.04.2013

Avots: www.rsu.lv

 

Darba aizsardzības prakses standarts kokapstrādes nozarei

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *