Meža nozares profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta spēles Ogrē

Jau atkal klāt ir pavasaris, kad reizē ar cīruļa trelli Ogres Valsts tehnikumā valdīs satraukums. Par iemeslu tam šoreiz būs Baltijas valstu meža nozares profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās sporta spēles, kas norisināsies no 10.maija līdz 11.maijam Ogres Valsts tehnikumā, Aizupēs, Ikšķiles novadā, Tīnūžu pagastā.

Meža sporta spēļu tradīcija tika aizsākta tālajā 1964.gadā Aizupes meža tehnikumā, noslēdzot vienošanos ar Lietuvas Kauņas meža tehnikumu un Igaunijas Luua meža tehnikumu (tagad koledžām), kas turpinās vēl joprojām, nu jau Ogres Valsts tehnikumā.

Meža sporta spēļu dalībnieki sacentīsies meža specializētājā stafetē Ķeguma novadā, darbā ar motorzāģiem koku gāšanas sacensībās, ķēdes maiņā, kombinētā zāģēšanā, precīzā garumošanā un atzarošanā Ogres Valsts tehnikuma poligonā Aizupēs, kā arī vieglatlētikā Ogres stadionā un florbolā un šaušanā ar pneimatisko šauteni Aizupēs.

 

Raksts: “Baltijas valstu meža nozares profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās sporta spēles Ogres Valsts tehnikumā”, OVT, skat. 09.05.2013

Avots: www.ovt.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *