Šogad Mammadaba meistarklasi pabeidzis vēl nebijis dalībnieku skaits

AS „Latvijas valsts meži”  īstenotās vides izglītības programmas „Izzini mežu”  ietvaros 2012./2013. mācību gadā Mammadaba meistarklasi pabeidzis vēl nebijis dalībnieku skaits  – 7307 skolēni un skolotāji no 87 Latvijas skolām, no kuriem 2574 skolēni un skolotāji ieguvuši Meistaru diplomu, 1670 – Zeļļu diplomu, bet 3063 – Mācekļu diplomu.

Mammadaba Meistaru diplomu ieguvēji ir nopelnījuši Meistaru nozīmītes, Zaļas atzinības balvas un dāvanu kartes no AS „Latvijas valsts meži” stādu iegādei LVM kokaudzētavās. Mammadaba Zeļļi un Mācekļi arī saņems diplomus, kā arī Zaļas veicināšanas balvas no AS „Latvijas valsts meži”.

Mammadaba meistarklase piedāvā 1. – 9. klašu skolotājiem un skolēniem apgūt vides izglītības programmu “Izzini mežu” caur atpūtu Mammadaba tūrisma objektos, pie sadarbības partneriem un LVM mežsaimniecībās. Meža izziņas aktivitātes Mammadaba meistarklases ietvaros LVM sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru organizē kopš 2008. gada, aicinot skolotājus un skolēnus doties dabā gan mācību laikā, gan ārpus stundām.

 

Raksts: “Šogad Mammadaba meistarklasi pabeiguši jau 7307 skolēni”, LVM struktūrvienība Mammadaba, publ. 13.05.2013

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *