Topošo maģistrantu dienas Latvijas Lauksaimniecības universitātē

Lai sniegtu iespēju studentiem uzzināt par interesējošām tālākizglītības studiju programmām individuāli tiekoties ar studiju programmu direktoriem, 23. un 24. maijā no plkst. 15 līdz 19 Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) tiek organizētas “Topošo maģistrantu dienas”.

Interesenti varēs ne tikai apmeklēt konkrēto studiju programmu pasniedzējus, bet arī aprunāties ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sabiedrisko attiecību un karjeras centra karjeras konsultanti Santu Tuhermu (pieņemšanas laiks abās dienās no plkst. 15 līdz 19 Jelgavas pils 165. kabinetā), palīdzot jauniešiem izvēlēties tieši sev piemērotāko izglītības virzienu. “Īpaši vēlētos uzrunāt pēdējā kursa studentus. Tas nekas, ka viņi šobrīd vēl mācās – ja ir vēlme turpināt studijas, dokumentu iesniegšana notiks pavisam drīz. Tādēļ aicinu ieplānot laiku “Topošām maģistrantu dienām”, tad nebūs pašiem jāpiesaka atsevišķa tikšanās reize, jo mēs jau par to būsim parūpējušies. Neatliec visu uz pēdējo brīdi – atnāc un aprunājies!” iedrošina S. Tuherma.

LLU ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā studiju programmas lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, mežizstrādē, pārtikas tehnoloģijā, veterinārmedicīnā, pārtikas higiēnā, kā arī vides inženierzinātnē un ainavu arhitektūrā. Topošajiem maģistrantiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko no 24 augstākā līmeņa studiju programmām astoņās fakultātēs. Maģistrantiem pieejamas 221 valsts finansētās studiju vietas, dažādas stipendijas un studijas gan pilna un nepilna laika, gan arī e-studiju formā.

 

Raksts: “Aicinājums sarosīties topošajiem maģistrantiem”, Elisona Jurkovska, LLU, publ. 13.05.2013

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=9078

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *