BM TRADA Latvija aicina uz informatīvo semināru par FSC standartu prasībām

Ņemot vērā pastiprināto interesi par FSC Koksnes piegādes ķēdes standartu prasībām, kā arī raksturīgākās kļūdas, kuras pieļauj piegādes ķēdes sertificētie uzņēmumi un biežākās neatbilstības, ko auditori konstatē audita laikā, BM TRADA Latvija organizē skaidrojošu semināru par FSC standartu prasībām.

Semināra laikā tiks apskatīti sekojoši standarti:

  • FSC Piegādes ķēdes sertifikācija;
  • FSC kontrolētās koksnes tirdzniecība;
  • FSC produktu klasifikācijas;
  • FSC preču zīmes lietošana.

Tāpat seminārā tiks skatītas pēdējās aktuālās izmaiņas FSC direktīvās par kontrolēto koksni un piegādes ķēdes sertifikāciju. Informatīvais seminārs “FSC Koksnes piegādes ķēdes standarti” notiks š.g. 29.maijā, Rīgā, laikā no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00, viesnīcā Maritim Park hotel, Rīgā, Slokas ielā 1. Savu dalību seminārā lūgums pieteikt, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi bmtrada@bmtrada.lv vai faksu 67772135.

Savukārt jūnija pirmajā pusē BM TRADA Latvija organizē piecu dienu kursus skuju koku zāģmateriālu šķirotājiem – Koka konstrukcijas, pēc stiprības vizuāli šķiroti skuju koku zāģmateriāli ar taisnstūra šķērsgriezuma laukumu atbilstoši Ziemeļvalstu standartam INSTA 142 (stiprības klases C14, C18, C24 un C30) un četru dienu kursus skuju koku zāģmateriālu šķirotājiem – Skuju koku zāģmateriālu šķirošana pēc ārējā izskata atbilstoši Ziemeļvalstu šķirošanas noteikumiem “Nordic Timber Grading rules” (zilā grāmata).

 

Avots: http://bmtrada.lv/apmacibas/

PIETEIKUMA ANKETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *