Jaunā kokapstrādes cehā «Vitrum Group» investēs 200 000 latu

Š.g. 22. maijā plkst. 11.00 «Vitrum Group» ražotnē (Rožu prospektā 46A, Berģos) notiks svinīga kapsulas ielikšana jaunā kokapstrādes ceha pamatos. Šajā pasākumā tiek plānota Garkalnes novada pašvaldības un «Vitrum Group» koncerna sadarbības partneru līdzdalība.

Kā biznesa portālam «Nozare.lv» pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Aleksandrs Kovšuns, jaunā ceha būvniecībā un iekārtu iegādē tiks investēti 200 000 latu. Tajā paredzēts ražot jaunu produkciju – veikalu iekārtas no koka. Paredzēts, ka jaunais cehs sāks strādāt jau šā gada augusta vidū vai beigās. «No cehā saražotās produkcijas 90% tiks eksportēti, bet 10% paredzēti vietējam tirgum. Patlaban vēl nav iespējams precīzi pateikt, uz kurām valstīm eksportēsim šo produkciju, taču uzņēmums patlaban nopietni strādā ar Krievijas, Norvēģijas, Lielbritānijas tirgiem, tāpēc, visticamāk, eksports notiks uz šīm valstīm,» sacīja Kovšuns. Tā kā jaunajā cehā plānota ļoti augsta automatizācijas pakāpe, liels darbinieku skaits līdz ar to nebūs nepieciešams.

«Vitrum Group» zīmols ir dibināts 1993.gadā, patlaban uzņēmumā strādā vairāk nekā 180 darbinieku. «Vitrum Group» ražo un pārdod tirdzniecības iekārtas, profesionālās iekārtas sabiedriskās ēdināšanas vietām, aukstuma iekārtas, noliktavu sastatnes un uzglabāšanas sistēmas, metāla konstrukcijas, tirdzniecības displejus, mēbeles, PVC un alumīnija logus un durvis. «Vitrum Group» 15 000 kvadrātmetru lielo ražotni veido vairāki cehi – metālapstrādes, kokapstrādes un stikla apstrādes. Krāsošanas cehā ir pilnībā automatizēta pulverkrāsošanas līnija un MDF krāsošana ar šķidrajām krāsām.

40% ražotās produkcijas tiek piegādāti uz vietējo tirgu, 60% – uz ārzemēm. Produkcija tiek eksportēta uz Krieviju, Baltkrieviju, Skandināvijas valstīm, Lielbritāniju, Vāciju, ASV, Āzijas un Āfrikas valstīm.

 

Raksts: «Vitrum Group» investēs 200 000 latu jaunā kokapstrādes cehā, Nozare.lv, publ. 21.05.2013

Avots: www.financenet.tvnet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *