Jelgavas pilsētas svētku ietvaros notiks Zemgales čempionāts “Koka spēles 2013!”

Ar mērķi popularizēt kokapstrādes nozari, iepazīstināt iedzīvotājus ar to, ko Jelgavas pilsētā izgatavo no koka un atraktīvā veidā aicināt jauniešus iepazīt kokapstrādi, Jelgavas pilsētas svētku ietvaros 24. un 25.maijā jau otru gadu pēc kārtas norisinājās kokapstrādes nozares dienas “Zemgales koka darbnīca”.

Šogad izglītojoši izklaidējošie pasākumi norisināsies Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā (Mātera ielā 30).

Nolūkā veicināt izpratni par koksnes daudzveidību un plašajām pielietojuma iespējām, tostarp arī sporta aktivitātēs, šogad “Zemgales koka darbnīcas” ietvaros tiks rīkots Zemgales čempionāts “Koka spēles 2013!”. Pasākumā plānots iesaistīt jauniešus un ģimenes no Zemgales, parādot, ka gan prāta, gan ķermeņa sports var būt lielisks laika pavadīšanas veids! Sacensības veidotas tā, lai tās, iespējams, kļūtu par motivāciju cītīgāk mācīties matemātiku, ģeometriju un fiziku un, iespējams, izprast savas iespējas izvēlēties galdniecību vai mēbeļu galdniecību kā profesiju.

Šādas sacensības ir neaizmirstams piedzīvojums, un vēl pirms vasaras garajām brīvdienām iespēja ar klasesbiedriem radoši un aktīvi pavadīt laiku. Balvas iegūs draudzīgākās, atjautīgākās un veiklākās komandas. Zemgales čempionāta “Koka spēles 2013!” sacensībās par galvenajām balvām cīnīsies sekojošās grupās: 6.-9.klašu komandas; 10.-12.klašu komandas; Ģimeņu un/vai draugu komandas. Čempionāta norises laiks: 24.maijā no pl. 13:00 – 16.30 un 25.maijā no 10:00 – 18:00.

Pasākuma organizatori aicina pasteigties pieteikt savu komandu sacensībām! Pieteikuma anketa un sīkāka informācija par “Zemgales koka darbnīcām” un čempionāta “Koka spēles 2013” sacensību noteikumiem skatāma pielikumā.

Pirms čempionāta uzvarētāju apbalvošanas pl. 21:00, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā no pl. 19:00 – 20:00 notiks teatralizēts izglītojoši izklaidējošs priekšnesums – vakara pasaka bērniem un pieaugušajiem 3 cēlienos: “Kas ar cilvēku notiek miegā? “, “Dīvāns – mīļākā vieta katrās mājās! ” un “Leģenda par skapi”.

“Zemgales koka darbnīcās” piedalās: Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Jelgavas tehnikums, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Valsts meži, Latvijas Amatniecības kamera, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts, SIA Urbiks, Nakts Mēbeles, A/S Elīza-K, SIA Flora, SIA Amberwood, SIA Svētes “Ūdri”, SIA Lumahs Latvia.

 

Avots: SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” (MeKA)

PIETEIKUMA VEIDLAPA

ZEMGALES ČEMPIONĀTA „KOKA SPĒLES 2013″ NOLIKUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *