Labāko Latvijas eksportētāju apbalvojumus iegūst SIA “Staļi” un SIA “Blind save”

Jau ceturto gadu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvo labākos Latvijas eksportētājus, Krišjāņa Valdemāra balvu “Latvji, brauciet jūriņā!” pasniedzot pieredzes bagātam eksportētājam, savukārt “Sprīdīša” balvu – uzņēmumam ar eksporta potenciālu. Šogad Kr.Valdemāra balvu saņēma kokapstrādes uzņēmums SIA “Staļi”, savukārt “Sprīdīša” balvu – SIA “Blind save”.

“LTRK Eksporta padome šogad Kr.Valdemāra balvu izraudzījās piešķirt uzņēmumam, kurš pārliecinoši spējis pārvarēt krīzi ekonomikā, turklāt pārstāv divas no visvairāk krīzē cietušajām nozarēm – būvmateriālu ražošanu un kokrūpniecību. “Staļi” ražošanā izmanto Latvijas “zeltu” – koksni – spējot kokam pievienot augstu vērtību. “Staļi” ražotie logi, durvis un citi koka izstrādājumi eksporta tirgos ir labi pieprasīti, turklāt uzņēmums pēdējos gados īpašu uzmanību pievērsis zīmola izkopšanai,” uzsver LTRK Eksporta padomes priekšsēdētājs Normunds Bergs.

SIA “Staļi” ir 1993.gadā dibināts kokapstrādes uzņēmums, kas ražo un eksportē koka logus, ārdurvis un durvis iekštelpām, kā arī citus kokmateriālus. Savukārt SIA “Blind save” ir florbola vārtsargu inventāra izstrādātājs un ražotājs.

Balvas tika pasniegtas 20.maijā eksporta tematikai veltītajā forumā “Eksporta diena 2013”.

 

Raksts: “LTRK eksporta apbalvojumus iegūst SIA Staļi un SIA Blindsave”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, publ. 20.05.2013

Avots: www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *