Izstādē “Bērnu pasaule 2013” Ķīpsalā būs skatāmas arī Latvijā ražotas preces

Maija pēdējās brīvdienās – no 24. līdz 26. maijam – Ķīpsalā norisināsies aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule 2013”. Atraktīvi burvju triki, izzinoši eksperimenti, attīstošas spēles, mākslas un rokdarbu nodarbības, meistarklases, aizraujošas sacensības un stafetes, asprātīgi konkursi, viktorīnas… – tās ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras varēs pamēģināt “Kas te? Es te!” hallē. Daudzpusīgajā aktivitāšu klāstā ikviens atradīs sev piemērotāko un tīkamāko nodarbi!

Pasākumā piedalās arī Latvijas ražotāji! Pirmo reizi izstādē atsevišķā zonā vairāk nekā 20 vietējie ražotāji prezentēs Latvijā radītas lietas bērniem. Zīmoli “Hebe”, “Paade Mode”, “Petra”, “Glam Collection”, “Zaza Couture”, “The Kid House”, “Galatex”, “Dress Code” piedāvās jaunās pavasara un vasaras bērnu apģērbu kolekcijas, kuras raksturo kvalitatīvi audumi, stilīgi piegriezumi un vasarīgas krāsas. Būs arī jau atzinību iemantojušie “MGS Factory” bērnu attīstību veicinošie koka skrejriteņi un jaunums – iztēli veicinošās leļļu mājas “Dip & Dap”.

DIP DAP leļļu māja ir brīnišķīga rotaļlieta, kas veicina bērna iztēli un radošumu, jo bērns mājas pašrocīgi var pārkārtot un radīt savu unikālo māju. Mājiņa ar slīpo jumtu, pils vai pat debesskrāpis – to visu var īstenot ar DIP DAP leļļu mājās moduļiem. Māju atvērtais plānojums ļauj viegli bērnam piekļūt iekštelpām no dažādām malām un iespējams pat spēlēties vairākiem bērniem vienlaicīgi. Māju moduļi ir viegli un bērns pats var pārkārtot leļļu māju ar dažādām istabām, balkoniem un jumtiem – izveidojot savu neatkārtojamo namu, kombinējot māju moduļus savā starpā.

“Latvijā ražo ļoti labas lietas, bet ne vienmēr tās ir pieejamas veikalos. Tāpēc tieši izstāde ir piemērotākā vieta, kur mums prezentēt savu veikumu. Ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 atbalstu ir izdevies atsevišķā kvartālā apvienot vairāk nekā 15 vietējos ražotājus, kas piedāvās apskatīt un iegādāties dažādus jaunumus, kuri vēl nav pieejami Latvijas veikalos,” stāsta Latvijas bērnu preču ražotāja “La’Lina” projektu vadītāja Annele Tavare.

Vietējie ražotāji sagatavojuši arī īpaši pievilcīgas cenas un dažādas akcijas. Tikai izstādes laikā, pērkot “Dip Dap” mājas moduli “Tornis” vai “Māja ar mansardu”, pamatmodeli saņemsiet par brīvu, tādējādi ietaupot Ls 19. Ar atlaidi no 10% līdz 40% izstādes laikā būs pieejamas arī bērnu mēbeļu un aksesuāru interneta veikala “BabyLove.lv” preces.

 

Raksts: “Tuvojas Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem!”, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, skat. 22.05.2013

Avots: http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=2913

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *