LVM rīko cenu aptauju par apaļo kokmateriālu piegādēm 2013.gada jūnijā

Akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži” (LVM) pārdošanas programmas IESPĒJAS ietvaros rīko cenu aptauju par apaļo kokmateriālu piegādēm 2013.gada jūnijā. Cenu aptaujas priekšmets ir apaļo kokmateriālu piegādes jūnijā ar kopējo apjomu 4 910 kubikmetru. Iespējamā apjoma novirze: +/-20%. Apaļo kokmateriālu produktu apjoms sadalījumā pa pārdošanas produktiem un pārdošanas reģioniem, kā arī cita būtiska informācija par cenu aptauju pieejama pielikumā ‘Cenu aptaujas noteikumi’.

Finanšu piedāvājums (aizpildīta pielikumā pievienotā forma) un dalību pārdošanas programmā   apliecinoši dokumenti (informācija par tiem pieejama LVM mājas lapā) jāiesniedz LVM līdz 28.05.2013. plkst.15:00, nosūtot pa faksu 67616539 vai izmantojot elektronisko pastu ‘l.dudele@lvm.lv‘ un oriģinālu izsūtot pa pastu uz LVM Mežsaimniecības biroju Bauskas ielā 58a-702, Rīgā, LV‑1004 vai iesniedzot personīgi.

Klientu apkalpošanas programma IESPĒJAS ir piemērota jebkuram pārstrādes uzņēmumam neatkarīgi no tā saimnieciskās darbības apmēra, koksnes produktu pārstrādes apjoma vai ražoto produktu groza, kurš atbilst programmas ietvaros izvirzītajiem nosacījumiem.

 

Lasīt vairāk: www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *