Būvniecības nozares uzņēmumus aicina pieteikt dalību izstādē “Bygg Reis Deg”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg”, kas norisināsies 2013. gada 16.-20. oktobrī Lillestremā, Norvēģijā.

“Bygg Reis Deg” ir lielākā celtniecības uzņēmumu un būvmateriālu ražotāju izstāde Norvēģijā, kas  tiek rīkota reizi divos gados kopš 1954.gada un šogad notiks jau 25.reizi. Iepriekšējā izstādē 2011.gadā piedalījās gandrīz 500 dalībnieku. Izstādi apmeklēja aptuveni 50 450 interesentu. 2013. gadā plānotā izstāde norisināsies 4 izstāžu hallēs, kuru kopējā platība ir vairāk kā 16 000 m2.

Tradicionāli izstādē pārsvarā tiek pārstāvētas tādas produktu grupas, kā celtniecības materiāli, celtnieku profesionālais aprīkojums un piederumi, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas un santehnikas iekārtas, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī citi produkti un pakalpojumi celtniecības nozarē.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā – līdz š.g. 19. jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

Iepriekšējā izstādē “Bygg Reis Deg 2011” LIAA organizētajā Latvijas nacionālajā stendā piedalījās koka logu un durvju ražotājs SIA “Arbo”, SIA “VIA-S modular houses”, SIA “Glastik”, SIA “Tenapors”, SIA “Windows Factory” un koka konstrukciju ražotājs SIA “Woodcon”.

 

Raksts: “Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg 2013″ Lillestremā, Norvēģijā”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, skat. 27.05.2013

Avots:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *