Tuvojas gada nozīmīgākais eksportam veltītais pasākums “Eksporta forums 2013”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus un eksportētājus piedalīties gada nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā – “Eksporta forums 2013”, kas notiks š.g. 19. un 20. jūnijā viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija”.

Pasākuma pirmajā dienā – 19. jūnijā notiks starptautiska konference “Ceļā uz eksportu tuvos un tālos tirgos”, kur ārvalstu un pašmāju lektori sniegs prezentācijas un aicinās diskutēt par iespējām un izaicinājumiem, piesaistot ārvalstu pircējus Rietumeiropā, Skandināvijā, Austrumeiropā un Āzijā.

Lielbritānijā vadošās mazumtirdzniecības veikalu ķēdes “Home Retail Group” (www.homeretailgroup.com) tirdzniecības vadītājs Gary Venn dalīsies pieredzē ārzemju iepircēju uzmanības piesaistīšanā, Nīderlandes mēbeļu aģentūras “The House of Furniture Meubelagenturen” (www.thehouseoffurniture.nl) īpašniece Christel Janssen stāstīs par pirmajiem soļiem ārvalstu tirgu apgūšanā, bet Japānas uzņēmuma “Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ” (www.bk.mufg.jp) ģenerāldirektors Toshiya Kominami un kompānijas “Nichirei Holding Holland” (www.nichirei.co.jp) direktors Yuichi Takaku sniegs padomus, kā sagatavoties uzņēmējdarbībai austrumos.

19. jūnija programmas otrā daļa, kā arī 20. jūnijs tiks veltīts kontaktbiržai “Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem”, uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniedz konsultācijas, praktiskus padomus un kontaktus Baltkrievijā, Dānijā, Japānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā. Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (www.een.lv) darbiniekiem.

Pieteikšanās dalībai Eksporta forumā (konferencei un kontaktbiržai) – līdz 14. jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

Dalība forumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots!

 

Raksts: “Eksporta forums 2013”, LIAA Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments, skat. 07.06.2013

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/eksporta-forums-2013

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *