Būvniecības un būvmateriālu ražošanas uzņēmumu tirdzniecības misija Zviedrijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumus 2013. gada 12. septembrī doties uz Zviedriju, lai Stokholmā tiktos ar vietējiem būvniecības sektora uzņēmumiem.

Potenciālo Zviedrijas partneru/ dalībnieku izvēle notiks apzinot Latvijas uzņēmēju intereses un vajadzības. Plānots uzrunāt un uz tikšanos aicināt Zviedrijas nekustamo īpašumu attīstītājus, arhitektu birojus, būvmateriālu tirgotājus, būvkompānijas u.c. līdzīga profila uzņēmumus.

Tirdzniecības misijā plānota ne vairāk kā 8 Latvijas uzņēmumu dalība. Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī aviobiļešu rezervēšanu. Komersanti atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem (avio biļetes, viesnīcas un dienas nauda) var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Pieteikšanās termiņš tirdzniecības misijai – līdz 26. jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

 

Raksts: “Būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Zviedrijā, Stokholmā”, LIAA, skat. 12.06.2013

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *