Jūnija beigās Garkalnē notiks seminārs putnu suņu cienītājiem

Lai popularizētu putnu suņu izmantošanu medībās, Latvijas Mednieku asociācija 29.jūnijā Garkalnē rīkos semināru “Medības ar universālajiem putnu suņiem”, kurā Lietuvas eksperti stāstīs par putnu suņu izmantošanu un apmācību.

Seminārs tiks uzsākts ar teorētisko daļu, kurā tiks stāstīts par universālo putnu suņu izmantošanu medību kultūrā, putnu suņu šķirnēm un putnu suņu apmācības metodēm.

Semināra  praktiskajā daļā notiks meklēšanas demonstrācija, tipiskās putnu suņa stājas demonstrācija, demonstrēta pareiza putna pacelšana, suņa uzvedība pirms un pēc šāviena, nomedītā putna atnešana, mednieka rīcība putnu medību laikā un komandu došana sunim un daudz kas cits.

Pēc izklāsta par putnu suņu izmantošanu ūdensputnu medībās paredzēta praktiskā daļa arī par putnu suņu izmantošanu medībās mežā. Medniekiem tiks demonstrēts, kā pareizi pielavīties medījumam ar suni, kas ir blakus un kā noguldīt suni, lai tas gaida mednieku. Tāpat seminārā tiks stāstīts par putnu suņu izmantošanu dzinējmedībās un ievainota pārnadža meklēšanā, un noslēgumā – par mednieka un suņa uzvedības kultūru medībās un sabiedriskā vietā.

Uz semināru aicināts jebkurš interesents, mednieki, suņu īpašnieki neatkarīgi no tā, kādā organizācijā suņi reģistrēti, un suņu eksperti savas kvalifikācijas celšanai.

Dalības maksa: 10 Ls. Pieteikšanās semināram – līdz 26.jūnijam. IERAŠANĀS BEZ SUŅIEM!

 

Raksts: “Seminārs putnu suņu cienītājiem 29.jūnijā”, LATMA, publ. 13.06.2013

Avots:www.latma.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *