Latvijas mednieku festivāls “Minhauzens 2013” šogad notiks Dundagā

2013.gada 2. – 4.augustā Dundagā notiks nu jau par lielākajiem mednieku svētkiem kļuvušais festivāls “Minhauzens 2013”.

Festivāla devīze arī šogad nemainīgi ir “Minhauzens nemelo un uzvar godīgi”. Lai arī festivāla mērķis ir mednieku izglītošana un medību tradīciju un kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšana, tā vienlaikus ir arī iespēja satikties visiem tiem, kurus vieno kopīga aizraušanās – medības, būt kopā un labi pavadīt laiku, gūt pozitīvas emocijas un priecāties.

Festivālu rīko Latvijas Mednieku asociācija, Dundagas novada dome, Medību saimniecības attīstības fonds, AS „Latvijas valsts meži”, sponsori un atbalstītāji. Festivāla devīze: Minhauzens nemelo un uzvar godīgi. Sacensībās aicinātas piedalīties mednieku formējumu komandas un to līdzjutēji. Ieteicamais sacensību dalībnieku skaits komandā – 15. Dalībnieku vecums, dzimums un meistarība nav limitēti. Festivāla sacensību vērtējumā piedalās tikai pieteiktie dalībnieki. Katrs dalībnieks drīkst startēt tikai vienā komandā un papildus citām sacensībām tikai vienā šaušanas veidā. Sacensībās komandas vai to pārstāvji sacentīsies 13 sacensību veidos: šaušana pa stāvošu mērķi, šaušana pa kustīgu mērķi, šaušana pa lidojošu mērķi, medības ar loku, medības ar šķēpu, vasaras biatlons, orientēšanās apvidū, medījuma pārvietošana, šķēršļu pārvarēšana, dalīšana, makšķerēšana, vērtēšana pēc acumēra un medību gudrības.

Pērn rīkotais festivāls Rencēnos tika organizēts padomju laika noskaņās, tāpēc visās svētku norisēs tika izmantoti padomju laika elementi.

 

Raksts: “Minhauzens 2013 šogad Dundagā”, LATMA, publ. 13.06.2013

Avots:www.latma.lv

VAIRĀK INFORMĀCIJAS UN NOLIKUMS!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *