Veiktas izmaiņas akciju sabiedrības “Latvijas Finieris” padomē un valdē

Līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Juris Biķis atstāja padomes priekšsēdētāja amatu un turpmāk pildīs “Latvijas Finiera” padomnieka – pārstāvja pienākumus sadarbībai ar valsts un sabiedriskajām organizācijām. Līdz ar to ir ievēlēta jauna padome šādā sastāvā – padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis un līdzšinējie padomes locekļi Juris Matvejs un Andris Pucēns, liecina uzņēmuma paziņojums.

Sakarā ar Ulda Biķa, kurš līdz šim bija akciju sabiedrības “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs, ievēlēšanu uzņēmuma padomē, ir samazināts valdes locekļu skaits no sešiem uz pieciem. Uzņēmuma valde turpinās darbu šādā sastāvā – valdes priekšsēdētājs Jānis Ciems, valdes locekļi: Pauls Ābele, Aigars Veitmans, Mārtiņš Lācis un Indulis Kovisārs.

2012.gadā “Latvijas Finieris” sasniedza 126 miljonus latu apgrozījumu un pārdeva 220 000 kubikmetru produkcijas, kas abos gadījumos ir par 6% vairāk nekā 2011.gadā. Uzņēmumā izveidotas 93 jaunas darbavietas.

2012.gadā “Latvijas Finieris” turpināja jaunu tirgus reģionu apgūšanu – nodibināja produktu attīstības un tirdzniecības uzņēmumu Turcijā, kas ir jau vienpadsmitais ārpus Latvijas. Turcijai ir liels izaugsmes potenciāls nākotnē un plašas tirdzniecības perspektīvas tuvējā reģiona valstīs. Turcijas uzņēmums ir loģisks “Latvijas Finiera” attīstības ceļa un uzdevuma – būt pieejamam visā pasaulē – turpinājums.

Pērn Igaunijā atklāja bērza finiera rūpnīcu “Kohila Vineer”, kas rekonstruēta atbilstoši jaunākajiem tehnoloģiju standartiem, lai ražotu augstvērtīgu produkciju, ekonomējot koksnes un energoresursus. Atjaunotās ražotnes jauda sasniegs 70 tūkstošus kubikmetru bērza finiera gadā.

Šajā gadā “Latvijas Finieris” plāno investēt 15 miljonus latu produktu attīstībā, energoefektivitātes projektos un citās jaunajās tehnoloģijās.

Jau ziņots, ka 2011.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 118,5 miljoni latu, kas ir par 21,6% vairāk nekā  2010.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums veidoja 97,49 miljonus latu. Vienlaikus pieaugusi arī peļņa – par 47,15% līdz 9,55 miljoniem latu salīdzinājumā ar gūtajiem 6,49 miljoniem latu 2010.gadā.

 

Raksts: “Izmaiņas AS “Latvijas Finieris” vadības komandā”, AS Latvijas Finieris, publ. 13.06.2013

Avots: www.finieris.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *