Bērnu dizaina mēbeļu ražotājs noslēdz savu aktīvo inkubācijas posmu

Uzņēmums „My Place”, kas attīsta bērnu dizaina mēbeļu zīmolu KUKUU, esot JIC biznesa inkubatorā, ne tikai izstrādājis savu pirmo mēbeļu kolekciju „bird&berry”, bet guvis ari starptautiskus panākumus dizaina konkursos. Kopš tā laika uzņēmums spējis veiksmīgi attīstīties, šobrīd savu produkciju eksportējot uz Vāciju, Angliju, Šveici, Nīderlandi, Austrāliju, Honkongu, Igauniju un Franciju.

Šovasar uzņēmums noslēdz savu aktīvo inkubācijas posmu. Kā norāda uzņēmuma vadītāja Aija Priede-Sietiņa, viņai ir liels prieks par veiksmīgo sadarbību ar biznesa inkubatoru: „Domāju, ka biznesa inkubatori ir lielisks veids kā jaunajiem un mazajiem uzņēmumiem ne tikai piesaistīt Eiropas fondu finansējumu, bet saņemt arī praktisku atbalstu un ieteikumus ikdienas darbā.” Kolekciju „bird&berry” augstu novērtējuši ne tikai klienti un tirgotāji, bet arī dizaina profesionāļi. Nesen saņemtais starptautiskā dizaina konkursa „A’Design Award 2013″ zelta apbalvojums papildinājis jau iepriekš saņemtos augstos novērtējumus par kolekciju „bird&berry” – Latvijas Dizaineru Savienības gada balvas divās kategorijās: „Labākais rūpnieciskais dizains 2011″ (galvenā balva) un „Labākais ražotais produkts 2011″, kā arī žurnāla DEKO Gada balvu dizainā 2012, kur saņemta 2. vieta par rūpniecisko dizainu.

Gadu pēc izinkubēšanās pārliecinoši iesākto kursu, iekarojot arvien plašāku tirgu un attīstot jaunus produktus, turpina arī SIA „LINUM COLOR”, kas strādā ar preču zīmi „PAINT ECO” un tirgū piedāvā ekoloģiskus, videi draudzīgus koksnes apdares līdzekļus – dabīgo lineļļas pernicu, beices, krāsas un vaskus. „Šis pavasaris „PAINT ECO” ražotnē ir sācies aktīvi, jo mūsu produkti ir guvuši aizvien lielāku atzinību, tādējādi palielinot pircēju loku. Ja salīdzinām 2011. gadu ar 2012., tad preču pārdošanas pieaugums bijis par aptuveni 30%, šogad prognozējam vēl lielāku kāpumu. Tiek noslēgti aizvien vairāk līgumi ar sadarbības partneriem, palielinās klientu loks privātajā sektorā, kā arī ļoti aktīvi strādājam ar pašvaldībām un arhitektiem,” stāsta uzņēmuma vadītāja Jūlija Šimkoviča.

 

Raksts: “KUKUU nosledz savu inkubacijas posmu”, SIA “JIC biznesa inkubators”, publ. 20.06.2013

Avots: http://jic.lv/img/JIC-jaunumu-izdevums_j%C5%ABnijs-2013.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *