GRANDEG un “Pellet Energy Systems Private Ltd” plāno iekarot Indijas tirgu

2013. gada 14. jūnijā GRANDEG vadītājs Andris Lubiņš un „Pellet Energy Systems Private Ltd” direktors  Brahtendu Bharat Sharma parakstīja nodomu protokolu par kopīgiem ražošanas un attīstības plāniem Indijas tirgū.

„Pellet Energy Systems Private Ltd” ir viens no lielākajiem granulu ražotājiem Indijā. Abi uzņēmumi tuvākajā laikā plāno veikt aktīvu tirgus izpēti, lai atrastu optimālāko granulu apkures risinājumu Indijas tirgum. Pozitīvu tirgus izpētes rezultātu gadījumā abi uzņēmumi plāno izveidot un attīstīt kopzīmola produkcijas ražotni Indijā.

GRANDEG ir 1993.gadā dibināts metālapstrādes ražošanas uzņēmums, kas jau no dibināšanas brīža mērķtiecīgi specializējies modernu, automātisku koksnes granulu apkures katlu iekārtu projektēšanā un ražošanā. Plašajā GRANDEG granulu apkures katlu sortimenta klāstā ir gan pusautomātiskie, gan pilnas automātikas ūdens un gaisa apkures katlu iekārtas. Neskatoties uz to, ka līdz šim lielākā granulu apkures katlu realizācija ir Latvijā, ļoti strauji attīstās eksporta tirgi Baltijā, Krievijā (NVS) un jau vairāk kā 8 gadus arī Skandināvijā. Jau no pirmsākumiem, rūpnīcā ir izveidota tehniski eksperimentālā nodaļa ar mērķi sasniegt efektīvāko granulu sadedzināšanas procesa vadīšanu ar maksimāli augstu katla lietderības koeficientu. Tajā nepārtraukti tiek projektēti un izstrādāti jauni granulu apkures iekārtu produkti, to konstrukcijas, mezgli un vadības automātika, kā arī testēti un uzlaboti ražošanā esošās konstrukcijas un to mehānismi. Daudzu gadu garumā aktīvi un veiksmīgi popularizējot un virzot tirgū granulu apkures katlu iekārtas, GRANDEG ir veicinājis liela apjoma ekoloģiski tīro koksnes granulu izmantošanu siltumenerģētikas nozarē, tā palīdzot īstenot Eiropas Savienībā uzstādītās biokurināmā ieviešanas direktīvas īstenošanu kā Latvijā, tā aiz tās robežām.

 

Raksts: “GRANDEG un Pellet Energy Systems Private Ltd (Indija) plāno iekarot Indijas tirgu”, GRANDEG, publ. 18.06.2013

Avots: http://www.grandeg.lv/?item_id=34&id=106&l=3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *