Latvijas Mednieku savienības mājas lapā izveidota jauna sadaļa “Trofejas”

Lai parādītu esošo situāciju Latvijā, popularizētu pareizu medījamo dzīvnieku populāciju apsaimniekošanu medību iecirkņos un selektīvo medību principus, Latvijas Mednieku savienības (LMS) mājas lapā ir izveidota sadaļa “Trofejas”.

Šīs sadaļas izveide ir turpinājums LMS nospraustam stratēģiskiem mērķiem – mednieku izglītošana, pareiza un mērķtiecīga medījamo dzīvnieku populāciju apsaimniekošana un selektīvo medību principi.

Trofeju sadaļai ir  divi mērķi. Pirmkārt, parādīt  izcilākās un savdabīgākās mednieku iegūtās  trofejas un raksturot tās. Otrkārt, parādīt un novērtēt trofejas no selektīvo medību principa, akcentējot izglītojošo momentu.

Pirmais mēģinājums būs iepazīstināt interesentus ar staltbriežu trofejām, kuras tika izstādītas trofeju izstādē „Saldus – 2013″. Ar staltbriežu trofejām sākts, jo tā ir prestižākā Latvijā iegūstamā medību trofeja un šeit ir ļoti liels potenciāls izaugsmei. Izstāde notika šā gada maijā Saldū, un tajā tika izstādītas Saldus un Brocēnu novadu mednieku pēdējo divu sezonu iegūtās 108 staltbriežu trofejas.

 

Raksts: “LMS mājas lapā pieejama jauna sadaļa “Trofejas””, Ivars Lodiņš, LMS, publ. 10.07.2013

Avots: http://www.lms.org.lv/lms-majas-lapa-pieejama-jauna-sadala-trofejas/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *