Notiks programmas „Nacionālā klimata politika” atklāšanas konference

Lai iepazīstinātu ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada programmas „Nacionālā klimata politika” iespējām, 2013.gada 28.augustā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) organizē šīs programmas atklāšanas konferenci „Nacionālās klimata politikas attīstība un ieviešana virzībai uz oglekļa mazietilpīgu ekonomiku” un aicina pasākumā piedalīties visus interesentus.

Pasākumā aicināti piedalīties valsts pārvaldes un pašvaldību iestāžu, zinātnisko un izglītības institūciju, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji, uzņēmēji un masu mediju pārstāvji. Interesentus aicinām savlaicīgi reģistrēties konferencei (ne vairāk kā divi pārstāvji no vienas institūcijas) līdz 2013.gada 22.augustam šeit. Plašāka informācija par programmu pieejama šeit.

Dalībniekiem būs iespējams vairāk uzzināt par programmas izvirzītajiem mērķiem, sasniedzamajiem rezultātiem un sadarbības iespējām starp Latviju un Norvēģiju, Īslandi un Lihtenšteinu. Lai sniegtu atbalstu Latvijas visaptverošas nacionālās klimata politikas izstrādē, kā arī nodrošinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu, programmas ietvaros plānots līdzfinansēt divus iepriekš noteiktus projektus, atklātā projektu konkursa un neliela apjoma grantu shēmas projektus.

Programmas atklāšanas konference notiks viesnīcas „Albert Hotel” telpās, Dzirnavu ielā 33, Rīgā. Tās sākums plkst. 11:00.

 

Raksts: „Aicinām piedalīties konferencē „Nacionālās klimata politikas attīstība un ieviešana virzībai uz oglekļa mazietilpīgu ekonomiku””, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, publ. 08.08.2013

Avots: www.varam.gov.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *