15.Latvijas Bērnu fonda vasaras nometņu dalībnieku salidojums ir noticies

Šī gada 10. un 11. augustā atpūtas bāzē „Mežezers” Pļaviņu novadā Aiviekstes pagastā notika jubilejas – 15. Latvijas Bērnu fonda rīkoto vasaras nometņu dalībnieku salidojums. Šī gada salidojuma tēma ir „KOKI IENĀK PILSĒTĀ” un tajā piedalīsies ~250 bērni no visas Latvijas. pateicoties mūsu ziedotājiem un atbalstītājiem, šajā vasarā norisinās 27 bezmaksas vasaras nometnes, kurās piedalās 700 bērni no visas Latvijas. Par iemīļotu un gaidītu notikumu visu Latvijas Bērnu fonda (LBF) organizēto vasaras nometņu bērniem ik vasaru ir kļuvis tradicionālais svinīgais vasaras noslēguma pasākums – visu nometņu dalībnieku salidojums. Šī gada salidojumā piedalījās bērni no Rīgas, Kuldīgas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Valmieras, Alūksnes, Valkas, Cēsu, Rožupes, Preiļu, Rugāju un citiem novadiem. Uz salidojumu tiek aicināti bērnu sociālās aprūpes iestāžu mazākie un lielākie iemītnieki, 8 bērni no katras nometnes. Dalība salidojumā bērniem ir bezmaksas.

Šogad, pēc svinīgās atklāšanas un karoga pacelšanas, salidojuma pirmā diena,  sākās ar tematiski radošajām darbnīcām sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži”, AS „Latvijas Finieris”, Tērvetes dabas parku un Kalsnavas arborētumu. Sākot ar puzles likšanu un līdz pat tējas paliktnīšu veidošanu, ikvienam dalībniekam būs iespēja radoši izpausties. Dienas laikā tia  ierīkota bērnu darbu izstāde, kas tapuši visas vasaras garumā nometņu laikā. Pēc aktīva darba dalībniekus koncertā priecēja talantīgā aktrise Karīna Tatarinova, vēlāk sekos pašu nometņu dalībnieku sagatavotie priekšnesumi. Dienas noslēgumā bija dejas, kam sekoja lielā ugunskura iekuršana un kāds pārsteigums.

Savukārt salidojuma otrajā dienā bērni piedalījās Mežezera sporta dienā. Bērnu komandas sagaidīja dažādu šķēršļu un stafešu pievarēšana gan uz zemes, gan piepūšamajās Annels atrakcijās. Sporta dienas noslēgumā motociklistu kluba Quest of the Roads dalībnieki visus bērnus izvizināja ar visdažādākajiem motocikliem! Šī ir ļoti gaidīta salidojuma tradīcija jau vairāku gadu garumā gan mazāku, gan lielāku bērnu vidū. Noslēgumā – salidojuma svinīgais noslēgums, kā arī visu bērnu apbalvošana. Dāvanas bērniem šogad palīdzējuši sarūpēt uzņēmumi Zvaigzne ABC un Veiters.

 

Raksts: „Notiks 15.Latvijas Bērnu Fonda vasaras nometņu dalībnieku salidojums”, Latvijas valsts meži, publ. 09.08.2013

Avots: www.lvm.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *