Mēbeļu ražotāja ‘Narbutas’ ienākumi auguši par vairāk nekā trešdaļu

Lietuvas biroja mēbeļu ražotājsabiedrības ‘Narbutas’ pārdošanas apjomi šā gada pirmajā pusē auguši kā vietējā, tā ārējā tirgū. Savukārt ienākumi palielinājušies par 35% līdz 30 miljoniem litu, ziņo LETA.

Liela daļa – ap 90% – saražotās produkcijas tika eksportēta. 2013.gada pirmajā pusē ‘Narbutas’ biroja mēbeļu ražošanas uzņēmumiem vislabāk veicies Zviedrijā un Francijā – šajās valstīs pārdošanas apjomi auguši par attiecīgi 3,6 un 3,3 reizēm. Tāpat vairāk Lietuvā ražoto mēbeļu realizēts Krievijas tirgū.

Pieprasījums pieaug līdz ar zīmola plašāku atpazīstamību ārvalstīs, skaidro ‘Narbutas’ uzņēmumu pārdošanas daļas vadītāja Ingrīda Paužene. Tāpat vairāk produkcijas realizēts vietējā tirgū – salīdzinājumā ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu šogad Lietuvā pārdots par teju trešdaļu vairāk ‘Narbutas’ zīmola biroja mēbeļu nekā pērn. Ņemot vērā, ka uzņēmums turpina investēt ražošanas attīstībā, prognozēts, ka arī gada otrā puse būs veiksmīga un uzņēmuma pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar 2012.gada otro pusi pieaugs par aptuveni 30%.

 

Raksts: Доходы Narbutas выросли более чем на треть, LETA, publ. 13.08.2013

Avots: http://www.baltic-course.com/rus/good_for_business/?doc=79014

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *