Tuvojas gada svarīgākais notikums mēbeļu nozarē – izstāde “Baltic Furniture 2013”

No 3. līdz 6. oktobrim Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2013”, kas vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus, tirgotājus, dizainerus un iepircējus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Dānijas un citām pasaules valstīm. Četru dienu garumā apmeklētāji varēs aplūkot un iegādāties kvalitatīvas, funkcionālas un oriģinālas mēbeles, kā arī mēbeļu furnitūru un apdares materiālus.

„Šobrīd nozarē notiek aktīva rosība – pašmāju un ārvalstu ražotāji attīsta un izstrādā arvien jaunas mēbeļu kolekcijas, kā arī veido jaunas sadarbības, ko ir veicinājusi vispārējā ekonomiskās situācijas stabilitāte. Prognozējam, ka šogad augs gan „Baltic Furniture 2013″ profesionālo apmeklētāju, gan galapatērētāju skaits, jo izstādē piedalīsies labākie Latvijas un kaimiņvalstu uzņēmumi, kas „Baltic Furniture 2013″ redz kā labu platformu savu jaunāko kolekciju prezentēšanai un biznesa darījumu slēgšanai. Īpašu interesi ir izrādījuši pārstāvji no Baltkrievijas, kur šobrīd notiek aktīva viesnīcu, biroju un dzīvojamo ēku būvniecība, tāpēc ir augsts pieprasījums pēc Eiropā ražotām mēbelēm un interjera priekšmetiem. Un tieši Latvijas uzņēmējos, dizaineros un arhitektos Baltkrievijas uzņēmēji saredz labu potenciālu sadarbībai,” stāsta projektu direktors Andris Pencis.

Šogad izstādes ekspozīcija būs ļoti plaša – pašmāju un ārvalstu ražotāji piedāvās kvalitatīvas dizaina mēbeles viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, priekšnamam, virtuvei, birojam un dārzam, kā arī būs iespējams veikt individuālus pasūtījumus, lai ikviens savu dzīves un darba telpu varētu iekārtot atbilstoši personiskajām vēlmēm un vajadzībām. Visas izstādes dienas kompetenti eksperti sniegs izsmeļošas konsultācijas un ieteiks apmeklētājiem atbilstošākos un izdevīgākos risinājumus.

Jau šobrīd zināms, ka izstādē piedalīsies tādi pieredzējuši un tradīcijām bagāti Latvijas uzņēmumi kā „Daiļrade Koks”, „Zunda M”, „Kate”, „Sencis”, „Bolderāja serviss”, „Troja”, kas ir ilggadēji izstādes dalībnieki un ir novērtējuši to kā vērtīgu ilgtermiņa ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Jauno dalībnieku vidū būs tādi uzņēmumi kā „Tavam miegam”, „Davanti”, „Straubek Furniture”, „Limits D” u. c. mēbeļu ražotāji un tirgotāji.

Tā kā mājokļa vai biroja iekārtošanai ir nepieciešamas ne tikai mēbeles, bet arī unikāli interjera priekšmeti, līdztekus mēbeļu izstādei būs iespējams apmeklēt pirmo Rīgas starptautisko dizaina izstādi „Design Isle 2013″. Dizaina izstāde vienkopus pulcēs spožākos Latvijas dizainerus un ražotājus, kuri radošā un aktīvā vidē piedāvās jaunākās dizaina preces un pakalpojumus, kas sniegs estētisku baudījumu un priecēs ikvienu apmeklētāju.

 

Raksts: “Tuvojas gada svarīgākais notikums mēbeļu nozarē – izstāde “Baltic Furniture 2013″”, BT 1, skat. 19.08.2013

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600000&subid=3029

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *