Interaktīvi izglītojošais pārgājiens Gaujas nacionālajā parkā “Līgatnes zelts”

Gaujas nacionālā parka 40 gadu jubilejas ietvaros Dabas aizsardzības pārvalde 7.septembrī  organizē interaktīvi izglītojošu pārgājienu ar orientēšanās elementiem „Līgatnes zelts”, kurā piedalīties aicināts ikviens interesents, kurš vēlas pavadīt aizraujošu pēcpusdienu vienā no skaistākajām un ar kultūrvēsturi bagātākajām Gaujas nacionālā parka vietām – Līgatnē.

Pārgājiena starts tiks dots plkst. 11:00 Līgatnes pilsētas centrā, pie dīķa DA gala ar kontrollaiku trīs stundas, kam sekos atraktīvāko un izveicīgāko komandu apbalvošana un kopīga svētku kliņģera dalīšana. Tā kā pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, savu dalību lūgums pieteikt laikus, aizpildot pieteikuma formu līdz 4.septembrim (ieskaitot), kā arī iepazīties ar sacensību nolikumu detalizētākas informācijas iegūšanai.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi iesaistīt dabas izzināšanā vietējos iedzīvotājus un citus interesentus, kā arī atklāt citus nepazīstamākus, taču ne mazāk interesantus Gaujas nacionālā parka dabas objektus. Pasākumu rīko Dabas aizsardzības pārvalde Latvijas Vides aizsardzības fonda finansētā projekta “Gaujas nacionālajam parkam 40 – sajūti, iepazīsti, izbaudi!” ietvaros.

Raksts: Sajūti, iepazīsti un izbaudi Gaujas nacionālo parku aizraujošā piedzīvojumu pārgājienā „Līgatnes zelts”, Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālā administrācija, publ. 22.08.2013

Avots: http://www.daba.gov.lv/public/lat/zinas/1577/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *