Lielākais potenciāls eksportam uz Ēģipti ir Latvijas kokrūpniekiem

Vislielākais potenciāls sadarbības turpināšanai, jaunu kontaktu veidošanai un eksportam uz Ēģipti ir Latvijas kokrūpniekiem un pārtikas nozares dalībniekiem, atzīmēja Latvijas vēstniece Ēģiptē Iveta Šulca, šodien, 27.augustā, viesojoties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK), lai pašmāju uzņēmējus informētu par biznesa iespējām Ēģiptē.

Viņa norādīja, ka kopumā Ēģiptes tirgu veido ap 90 miljoniem iedzīvotāju, no kuriem krīzes apstākļos ekonomiski aktīvi ir ap 10-12 miljoni iedzīvotāju. “Patērētāju tirgus ir milzīgs. No līdz šim eksportētajiem Latvijas produktiem joprojām liels potenciāls ir kokrūpnieku produktiem. Tāpat labas perspektīvas ir pārtikas nozares produktiem, piemēram, šprotēm eļļām un sviestam.”

“Neskatoties uz ekonomisko krīzi Ēģiptē, Latvijas kokrūpniecības eksporta paplašināšanai  Ēģiptes tirgū ir potenciāls. Par to liecina arī fakts, ka ir liela Ēģiptes mēbeļu ražotāju interese apmeklēt Latviju biznesa vizītē jau šogad”, uzsvērusi vēstniece Iveta Šulca pēc šā gada 12.-18.maijā Latvijas vēstniecības sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu (MeKA) organizētās tikšanās ar Ēģiptes kokrūpniecības uzņēmumiem Kairā un Damjetā.

 

Raksts: “Vislielākais potenciāls eksportam uz Ēģipti ir Latvijas kokrūpniekiem un pārtikas nozares dalībniekiem”, Nozare.lv, publ. 27.08.2013

Avots: www.chamber.lv

Saistītā informācija: www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *