Vidzemes reģionā aktīvi uzdarbojas kokmateriālu zagļi

Pēdējā laikā policija Vidzemes reģionā reģistrējusi vairākus gadījumus, kad no krautuvēm vai pagalmiem tiek zagti kokmateriāli, aģentūru LETA informējusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas inspektore Dace Jukāma.

Diennaktī uz 23.augustu policijā saņemts iesniegums, ka laikā no 13.jūlija līdz 17.jūlijam Alūksnes novada Ilzenes pagastā no krautuves nozagti 79,9 kubikmetri priedes zāģbaļķu. Savukārt cits policijā saņemtais iesniegums atklāj, ka laikā no 3.augusta līdz 7.augustam Gulbenes novada Lejasciema pagastā no krautuves nozagti 34,9 kubikmetri priedes un egļu zāģbaļķu. Policijā konstatēts, ka zādzības rezultātā īpašniekam radīti zaudējumi 1610 latu apmērā. Par abiem kokmateriālu zādzību gadījumiem policijā uzsākts kriminālprocess, sacīja Jukāma.

21.augustā konstatēts, ka Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā, brīvi piekļūstot, no mājas pagalma nozagti pieci kubikmetri malkas. Kā Jukāma aģentūru LETA informēja jau iepriekš, līdzīgas kokmateriālu zādzības augustā notikušas arī Vecpiebalgas novada Kaives pagastā, Pārgaujas novada Raiskuma pagastā un citur.

 

Raksts: “Aktīvi uzdarbojas kokmateriālu zagļi”, LETA, publ. 23.08.2013

Avots: www.aluksniesiem.diena.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *